Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki 2 nap mulva...

Van valaki aki 2 nap mulva nem várja? Hogy érzitek magatokat és mikor csináltok előszőr tesztet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!Eszti vagyok.Jelenleg most ilyen a görbém és nem jött meg.Még várok,de nem tudom mi lesz ebből.Párom szerint nőtt a mellem,a bimbómnál pedig kicsit száraz.A hasam görcsölget,de nem folyamatosan,folyásom csak hüvelyben van.Fájdogál a cicim.Teszteltem egy negatívot,de szerintem még korai volt.Sokat járok pisilni.3.napja késik,még várok pár napot és tesztelek.Majd megírom,hogy mi lett.Remélem baba!Gondolom nálatok nagy az öröm és a párod is biztosan boldog most.Végül is,hogy közölted vele a jó hírt?Puszi neked!

2009. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia! Még mindig szép a görbéd és ne aggodj a neg teszt miatt,várj pár napot és probáld ujra.Én nagyon-nagyon drukkolok,hogy hamar pozi legyen a teszt!!! Hát a verset nem tudtam elküldeni mert már van 2 kislányunk és igy ugye nem lett volna a három szó elég,de reggel a kávéja mellé oda tettem a tesztet :) Nagyon örül csak egy kicsit aggodi is,hogy ne legyen semmi baj hisz májusba volt egy vetélésem. Amugy már kezdődik a hányinger:( Irj mindenképp,hogy alakul. Megy a DRUKK!
2009. júl. 28. 10:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!Eszti vagyok.Tegnap sajnos volt barna folyásom,nagyon kevés,estére pedig egy kevés vér.Ma már gyengén,de vérzek:(

Sajnos megjött.Majd talán legközelebb nekem is szerencsém lesz:)

Boldog babavárást és egészséget kívánok nektek!Puszi:)

2009. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,de nagyon drukkolok ,hogy mihamarabb sikerüljön a baba!
2009. aug. 4. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!