Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki 2 nap mulva...

Van valaki aki 2 nap mulva nem várja? Hogy érzitek magatokat és mikor csináltok előszőr tesztet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 28-ára nem várom. Semmi különös néha olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön. Én úgy gondolom ha nem jön meg akkor várok egy hetet és utána tesztelek. Te, hogy érzed magad? Mikor szeretnél tesztelni ha nem jönne meg?
2009. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27re nem várom,és aznap tesztelek is:)
2009. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!Szombatra nem várom,de ki tudja mi lesz ebből.Néha szurkálgat a "méhem",mára megszűnt a krémes folyás,nagyon minimális.Ami furi,hogy menses előtt barnázni szoktam(előtte 3-4 nappal),de most semmi.Nálad mi a helyzet?Szorítok,hogy mind kettőnknek,hogy baba legyen!:)Üdv.Eszter

2009. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én 24re nemvárom. A melleim fájnak,bár nem feszülnek inkább csak érzékenyek,meg ami furi nekem menzi elött örült derék fályásom szokott lenni meg folyásom,most meg száraz vagyok és egyáltalán nem fáj a derekam.Őszinte leszek én tegnap csináltam egy tesztet coraxal,egy halványka csik megjelent,de utánna olvastam itt az oldalon és hát volt pár negativ élmény rólla. Azt hiszem várok pár napot és ujra megprobálom.Van valami ötlet,hogy melyik teszt megbizható? Drukkolok magunknak csajok!
2009. júl. 23. 09:29
 5/14 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő vagyok. Az első babónkkal mikor pocakos lettem Gabriel-el teszteltem. Szóval nagyon bevált ;)

A kis pozitív tesztem itt mászkál a nappaliban :)

2009. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Uristem el se hiszem! Nem birtam várni és csináltam tesztet+++++++++++++++ ráadásul elég erős. Ennyit változott volna egy nap alatt a hcg szint? Lehetséges? Olyan boldog vagyok madarat lehetne fogatni velem:)
2009. júl. 23. 14:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia!Eszti vagyok,már írtam neked.Nagyon sok boldogságot a bébitekhez!!!!Gratulálok!!!!
2009. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Eszti! És szivből kivánom,hogy neked is hamar pozitivot mutasson a teszt! Most már csak azon aggodhatok,hogy minden rendbe legyen:) Drukkolok!!! Majd ird meg ha megcsináltad!
2009. júl. 23. 15:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Mikor megszületik egy várva várt gyermek,

az élet dolgai új értelmet nyernek.

Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban,

új fénnyel ragyognak a világra hárman.

Gondoltam elküldöm ezt a versikét,még jól jöhet neked is,amikor a pároddal tudatod a jó hírt,vagy csak úgy elolvasod:)Megírom majd mi lett a teszt,csak nem tudom mikor csináljak.Ha nem jön meg,akkor talán hétfőn,előbb nem.Nem szeretnék csalódni.Még egyszer gratulálok!

Eszti

2009. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a verset nagyon szép:)Azt hiszem jól jön,mert még a páromnak nem mondtam.Dolgozik és még nem tudom,hogy mondjam meg,legszivesebben felhivtam volna de egy kicsit romantikusabban szeretném:)Ird majd meg mindenképp az eredményt! Addig is drukkolok!!!!
2009. júl. 23. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!