Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki május 21-re nem vára hogy...

Aki május 21-re nem vára hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Vannak kis "tünetek"?
2011. máj. 16. 07:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én 23.-ára nem várom Egyébként kb. peteérés óta, mikor együtt voltunk a párommal, menstruáció szerű görcseim vannak, meg a mellem is fáj, bár az amúgy is szokott. Nem tudom, hogy ennek a görcsnek van-e köze a megtermékenyítéshez, de azelött nem volt ilyen, még nem próbálkoztunk, hogy ilyen görcseim legyenek nem várt elött kb. egy héttel. Neked van valami? Szurkolok hogy legyen baba mindenkinek, aki szeretné!!!
2011. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok nektek! Nekem már van két kicsi fiam, mindkettőnél iszonyat görcsöltem peteérés után és a következő meni előtt. Most megint hasonló a szitu. Megy a hasam, kevereg. És amúgy "pocsék" szaglásom kezd megint kezd visszajönni, és érzem a gyengébb illatokat is...

Szóval még bármi lehet.

2011. máj. 16. 07:49
 3/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 23-ra nem várom. És remélem nem is jön. Érzékenyek a mellbimbóim, iszonyatosan görcsölt a hasam peteérés után, néha érzem a hasamat is. kb. ennyi ami nekem van. Meg a remény hogy nem jön 23-án.

Drukkolok mindkettőtöknek!

2011. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 18-20-ra nem várom, de semmi tünet az enyhe mellérzékenységen kívül. Olyan régóta szeretnénk kistesót, boldog lennék, ha most sikerülne. Drukkolok mindenkinek!
2011. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 21-re nem várom. Első baba lenne, és már lassan egy éve próbálkozunk. Drukkoljatok nagyon!
2011. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Megy a drukk mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is csatlakozom hozzátok én is 20-ra nagyon nem várom:)

Tünetem még annyi sincs mint menzi előtt szokott. Ilyenkor már szoktak fájni a melleim,de most semmi. Remélem ez a hónap a mi hónapunk lesz:)

2011. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mikor érdemes tesztelni? 23.án nem kellene, hogy megjöjjön, de 1-2-3 napot szokott késni. Ma veszek terhességi tesztet. Nem várt elött mikor mutathat pozitívat, ha van baba?
2011. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ma megjött és negatívat teszteltem..:8
2011. máj. 19. 21:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Nekem 2 napja késik,de csináltam tesztet mikor meg kellett volna jönni-e és az negatív lett :(

Annyi tünetem van hogy szurkál a pocakom meg a keresztcsontom és a farcsontom fáj ezt nem tudom hova tenni.

Szerintetek?

2011. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!