Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május 31-re van valaki kiírva?...

Május 31-re van valaki kiírva? Hogy érzitek magatokat, mekkora a pocakotok, mennyire birtok mozogni? üdv

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én június 2-ra vagyok. Jól érzem magam, nagyon sokat rugdos a pici. A pocakom most az utóbbi időben kezdett el igazán nőni, de ennek ellenére már vagy 6 hete kiszúrják, hogy kismama vagyok... A legnagyobb gondot nálam a gyomorégés okozza, erre kell odafigyelnem. Mozogni még elég jól bírok, csak néha kifulladok.

És Ti hogy vagytok?

2009. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én jún.1-re vagyok kiírva, a pocakom elég nagy. Legújabban azt vettem észre, hogy nem tudok olyan gyorsan gyalogolni, mint eddig, és légszomjam van néha. De amúgy minden teljesen jó, még az alvás is megy, csak nehéz megtalálni a kényelmes pozíciót!Baba szerencsére mindig bejelentkezik, általában este és reggel rugdos, na meg ha vezetek..nekünk kislányunk lesz?Te hogy vagy, kisfiú v.kislányt vártok? Üdv: 27 hetes km
2009. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi június 8-ra vagyunk kiírva. Bár szerintem nem húzzuk addig! :) Nekem már szép nagy a pocim. Ebből kifolyólag már nekem sem egyszerű mozogni, főleg amikor éjszaka át kell egyik oldalról a másikra. A babám nagyon aktív. És nagyon erős is! Kicsit félek, hogy idekint is ilyen aktív lesz. :) A nap minden szakaszában bejelentkezik. Az esti órákban szokott főleg műsort adni, valamint hajnalban. Aludni sem egyszerű, mert ő mondja meg, hogy mikor milyen helyzetben aludhatok.

Még nem tudjuk, hogy mi lesz, a jövőhéten megyünk 4D-re. Remélem akkor már nem lesz ilyen szégyenlős! :)

2009. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És veled mi a helyzet?
2009. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az én pocakom már elég nagy,2 hónapos koromtól látszik,most meg akkora,hogy az ismerőseim kb. ekkorával mentek szülni.Az

alvással szerencsére nincs gond.Még nem tudom a nemét,mondtak már ezt is azt is,úgyhogy fogalmunk sincs:-) Mostanába kezdtek fájni a csontjaim,a derekamnál és a csípő és a szeméremcsontom is,ezért már eléggé nehezemre esik a sok séta.Rugdosni sűrűn szokott,elég nagy baba a korához képest,1 hete volt 1o48 gr.És a tiétek?Én idáig 1o kg-ot szedtem fel,de magas vagyok és szinte csak a hasamon látszik.Ti hogy álltok evvel?Üdv mindenkinek!

2009. márc. 2. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is május 31re vagyok ki irva.Elég jol viselem sokáig hánytam kb. 3 hete már nem. Most pedig sótlan diétán vagyok a vízesedés miatt.Nekünk is lányunk lesz,csak még nevet nem találtunk neki.A pici sokat mozog habár vannnak napok mikor lusti egy kicsit.
2009. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi jún. 4-re vagyunk kiírva. Nekem is eleg korán elkezdett nőni a pocim. Az utobbi 2 hetben annyira aktivan es erosen rugdos, h nem győzök csodálkozni.

Viszont, 2 napja elegge fáj a mehnyakam, vagyis inkabb ilyen nyomast erzek.. Van vkinek hasonlo? Sztem csak a baba sulya nyomja...

Különben az alvas mar neha eleg zűrös. Most éjjel is a Pici úgy döntött, h minek is aludjunk 2-4ig. Igy virrasztottunk és beszélgettünk :)

Szégyenlős volt a drága.. de remélem pénteken megmutatja magát!

2009. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!