Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idős korig próbálkoztok...

Mennyi idős korig próbálkoztok teherbe esni? Szóval mennyi az a kor (35? ,40? ) ameddig esélyt adtok a babának? Vagy mennyi az a kor amikor már feladtátok mert idősnek gondoltátok magatokat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 09:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30 éves voltam amikor elkezdtünk próbálkozni, fél évig vártunk, nem jött össze. Utána elmentünk meddőségi klinikára, kiderült, hogy baj van a férjemnél. Azonnal mentünk lombikra,nem vártunk a csodára. Most 31 éves vagyok és már itt nevetgél a kislányom mellettem:D
2011. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Most 36 vagyok és 40-ig adtam időt magamnak. 4 éve probálkozunk.
2011. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is 36 vagyok és most szeretnénk a másodikat, 39 éves korom körül a harmadikat , és ha sikerül akkor 42 körül a negyediket.
2011. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Manka68 ***** válasza:

Szia!

42 vagyok, régóta próbálkozunk a babával, amíg van peteérésem, nem adjuk fel.

2011. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29 évesen az első, most közel a 36-hoz nagyon szeretnénk már másodikat, de várat magára.....
2011. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Nincs közöm hozzá, de azt megkérdezhetem, hogy akik már jóval 30 felett vannak és évek óta próbálkoznak,miért nem vizsgáltatják ki magukat? vagy miért nem mennek lombikra vagy inszemre? Vagyis miért nem kérnek orvosi segítséget? Mi értelme van ennyit kínlódni, szenvedni,csalódni hónapról hónapra? Ráadásul 30 felett ahogy telik az idő, egyre nehezebb lesz teherbe esni is, kihordani is és megszülni is.

2011. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ki vagyok vizsgálva, férjem is. A probléma diagnosztizálva. 2 lombikon vagyunk túl. Második sikerült, de korán elvetéltem. Készülünk a harmadikra.
2011. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az így más!:D

Akkor sok sikert Nektek a 3. lombikhoz! Sikerülni fog! Az én környezetemben is sokan lombikoztak és mindenkinek sikerült előbb vagy utóbb, de a lényeg, hogy MINDENKINEK:D, kortól függetlenül!

2011. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja és azt kifelejtettem - még mielőtt megkérdeznéd, hogy miért nem huszonéves korom óta próbálkozunk - hogy 31 évesen ismerkedtünk meg a férjemmel. Úgyhogy a mi esetünkben nem igaz az, hogy vártuk a sült galambot.
2011. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Köszi aranyos vagy! :) Nem adjuk fel és bízunk benne. Szerencsés vagy, hogy nektek rögtön sikerült.
2011. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!