Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Terhes leszek?...

Mit tegyek? Terhes leszek? Óriási baromságot csináltam

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és lefeküdtem a 14 éves fiú barátommal óvszer nélkül.
2009. júl. 9. 14:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kamu az egesz
2009. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
te is eleg koran neki fogtal,ha mar 13 evesen sexelsz eszetlenul,akkor mire eljon az az ido hogy ayilag ott vay hogy megteheted,akkor ugy tele leszel gombaval meg mindenfel fertozessel hogy egy fiunak sem fogsz kelleni,es csak az orvosokat fogod jarni.Az biztos hogy szamit a neveles is.De a tarsasag is.Egyaltalan jotte mar meg az elso menstruaciod?
2009. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ha kamu, ha nem, a szexhez fel kell nőni, és felelőségteljesen kell viselkedni.

Én 24 éves vagyok, most minden álmom egy baba. A középiskolát a legnagyobb ribancok társaságában töltöttem (ők a barátnőim)és ámultam a sztorijaik hallatán. Senki nem több és nagyobb attól, hogy 13 évesen már szexuális életet él. Én 19 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem. Nem adtam könnyen magam, és nem is bántam meg. Igaz a férfiúval már nem vagyok együtt, de egy élmény volt, mert már mindent tudtam amit tudnom kellett, illetve a szervezetem is várta már a nagy pillanatot. Nekem senki ne mondja, hogy egy 13 éves az élvezetért, a szerelemért szexel. Ez nem igaz! Puszta dicsekvés, és "de menő vagyok" dolog áll mögötte. Köztem és a 13 éves kérdező között szinte csak 10 év van és mondhatni egy generációba tartozunk, de eszméletlen hova tart ez a világ. Én 13 évesen azt se tudtam, hogy ilyet lehet csinálni. Én még akkor játszottam és éltem a bartánőimmel a gondtalan gyerek életemet. Aztán rá vagy két évre megszünt nálunk a szex tabu témaként való kezelése. Édesanyámékkal a legnagyobb nyíltsággal beszélünk azóta a szexről, nem mint szégyelni való, hanem természetes dologról.

Ezért mondom, hogy fel kell nőni. Nem kell sietni.

És a leendő gyermeket én is így akarom nevelni, és felvilágosítani. Csak tudjátok az ilyen kérdések láttán megijedek, és elgondolkozom, hogy a felvilágosítást majd 7 éves korában kezdjem el? Hát érdekes.........de az én gyerekem biztos nem lesz ilyen cipőben, vagy ne adj Isten mégis, rám mindig 100%-osan számíthat majd.

2009. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled kislány?
2009. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
nem lettem azanyukám nem is tud róla
2009. júl. 13. 11:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!