Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Terhes leszek?...

Mit tegyek? Terhes leszek? Óriási baromságot csináltam

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és lefeküdtem a 14 éves fiú barátommal óvszer nélkül.
2009. júl. 9. 14:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
7%

Ha babára vágysz mit ülsz a gép előtt?

Menjél dugni!

2009. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utáni tabletta, szerintem is, de ahogy írták előttem, az csak 3 napon belül megoldás. Az esélyeket az is befolyásolja, hogy mikor volt utoljára menzeszed. Ha nemrég volt, vagy most várod, akkor nagyok kicsi a terhesség valószínüsége, de ha félidőben vagy, akkor elég nagy.
2009. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%

Lehet most állást foglalni bármelyik oldalon, ezt lehet is köríteni, bár szerintem is kamu kérdés, de egy biztos: egy 13 éves lány még ne szexeljen, ha pedig csináltad és félsz akkor olyantól kérj tanácsot aki hozzád közel áll és el mered neki mondani, nem elsősorban pedig tud neked segíteni. Ahelyett hogy ide írsz inkább beszélnél egy szeretteddel.

3 hónapos baba anyukája

2009. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
100%

Fontos, hogy a ciklus hányadik napján vagy!! 30 napos ciklus esetében veszélyes és esélyes napok 13-17!

Remélem, hogy segítettem neked - és remélem, hogy szerencséd lesz, megúszod. A jövőre vonatkozóan: védekezés szigorúan!!

2009. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
67%

Hihetetlen,hogy itt mennyi bunkó írogat!!!

Belegondoltatok,hogy a kérdező egy 13 kislány,aki felelőtlen volt,és most meg van ijedve??? Esetleg ti gyerek fejjel mindnet jól csináltok mindenféle hülyeség nélkül???

Nem azért írta a kérdést hogy lehordjátok!!!

Jól megmondtátok neki...gratulálok!


29 hetes kismama

2009. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
68%
Igen lehetsz terhes ha még nem telt el 72 óra akkor azonnl írass esemény utánit. Ha eltelt akkor csak reménykedni tudsz. De a fiú nagy bajba van ha terhes lettél mehet a börtönbe kiskorú megrontásáért. 13 évesen nem kéne szexeljél. Attól nem leszel nagy lány legfeljebb 15 éves korodra túl leszel egy pár abortuszon. Főleg ha ilyen felelősség teljes leszel mint most. Ha szexelsz használjatok kotont. Vagy viseld a felelőtlenséged következményeit.
2009. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
26%

Nincs bajban a fiú, csak annyit kell mondani, hogy nem ismered.

Egyszeri alkalom volt, nem tudod, hogy ki az.

Mit kell túlreagálni?


És tényleg ne bántsátok már!!!!!!!!

2009. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
65%
Van itt egy emberke aki mindenkit lebunkóz mert megmondjuk az igazat ennek a felelőtlen taknyos kislánynak. Szerintem az a bunkó aki szemet huny az felett hogy egy 13 éves csitri szexel ráadásul nem is védekezik. Aztán meg esik teherbe. Kedves bunkós válaszoló látszik fogalmad nincs a gyerek nevelésről. Ha a te gyereket teherbe esik majd13 14 évesen vagy felcsinál egy lányt gondolom megdicséred.
2009. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
52%
Előttem szóló: teljesen igazad van.
2009. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
48%
neharagudj 29 hetes kismama, de ha felelőtlen volt akkor viselje is a következményeit, mert ha csak megsimogatjuk a fejét hogy jaaaaj ne aggódj, akkor legközelebb is megteszi. Következetesnek kell lenni, a gyereknevelésben is. Ha az anyja már így nevelte, akkor legalább neki legyen esze.
2009. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!