Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Terhes leszek?...

Mit tegyek? Terhes leszek? Óriási baromságot csináltam

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és lefeküdtem a 14 éves fiú barátommal óvszer nélkül.
2009. júl. 9. 14:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
64%
Előttem szóló! Teljesen igazad van! Még minket kell bunkózni??? Ha az én lányom majd 13 évesen szexelne, lehet egy foga sem maradna, főleg, ha még fel is csinálják! Ugyhogy a bunkózós még ráadásul kismama is... ehhez már semmit nem tudok mondani. Ezzel pedig mindent elmondtam. És nem kell bunkózni, mert ezzel ez a 13 éves lány azt látja, hogy jól csinálta, amit csinált.
2009. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
66%

Nem tényleg nem lesz bajba ááá dehogy is. Épp csak teherbe ejtett egy 13 éves lányt amit büntetnek. De tényleg nem. Igaz eltúlozni se kell épp csak egy 13 éves kislány és lehet hogy egy magzat élete a tét. De tényleg semmi gond. Ez normális dolog a mai világba hogy 13 éves csitrik csináltassák föl magukat. Jaj elnézést ne bántsuk szegény gyermeki lelkét hisz ő még olyan ártatlan. Na persze mi meg bunkók vagyunk. Szegény kislány. Akkor nem volt az mikor dugni kellet ráadásul gumi nélkül. Azt se tudta mit csinál. Most meg marad az ima. Remélem megússza

és a jövőben nem szexel egy jó darabig. Amit kétlek.

De óvszer azért jó lenne húzi legközelebb. Ha a kedves kérdező nem akar 15 éves korára anyuka lenni vagy túlesni jó pár abortuszon.

2009. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem e kislányt kéne ilyen csúnyán lehordani.Hanem az anyát akinek fel kellett volna világosítania a lányát.
2009. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem,ha nem mered esetleg elmondani az anyukádnak,akkor próbálkozz egy patikában kisírni az esemény utáni tablettát,hátha megszán egy kedves patikus..!


/35hetes kismama/

2009. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező ha eszt megúszod legközelebb inkább ne szexelj vagy ha mégis akkor szigorúan védekezzetek.
2009. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
61%

Tanácsot kért a kérdező nem hideg vizet!!!!


Azt várjátok mikor lehet valakit jól lebaszni.

Ez a gyereknevelés????

Gratulálok.


A fiaim nem lesznek terhesek. :)

És nem is fognak felcsinálni senkit, mert időben kell a gyereket felvilágosítani.

Látszik, hogy öregek vagytok, biztos csak az esküvő után dugtatok.

Komolyan gondoljátok, hogy a mai fejlett 13 éves lányok nem csinálnak ilyeneket? Nem csak ez az egy csajszi van (a kérdező). A ti lányaitokat mikor fogjátok felvilágosítani???

Már amikor késő lesz, mert azt hiszitek majd, hogy ő a pici kislányotok, közben átveri majd a fejeteket, rajzszakkörrel és egyéb korrepetálással és megy majd a fiújához szerelmeskedni nagyokat.

2009. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%
azért mert 13 éves tán csak tud valamit a szexről, ha már csinálja is, ha meg nem akkor minek csinálja? ez nem csak a szülők felelőssége, hát bakker nem hiszem el hogy mikor szétteszi a lábacskáját nem tudja mi lesz és nem hallotta volna ezerszer hogy védekezni KELL ! elfogult vagy előttem szóló és tökéletesnek hiszed magad és a nevelésed, majd mikor elkezdenek a fiaidban örülten tombolni a a hormonok és ne adj isten, mert nem kívánomde közlik hogy nagymama leszel idő elött. ne ítélk
2009. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
70%
Én 15 évesen kezdtem a barátommal szexuális életet élni, most vagyok 24 és azóta ő már a férjem! De mindig védekeztünk már az elején is! Első a biztonság volt!!! Mert volt egy anyukám, akivel meg tudtam beszélni, hogy mit hogyan... De egy ember úgy látom csak a válaszadókat bunkózza, ja, de most már lebasszuk is a 13 éves kislányt, hát ez szép! Nem arról van szó, hogy lebasszuk és lehordjuk, hanem egyszerűen felháborító, hogy vannak kislányok, akiknek dugni van eszük, védekezni meg nincs. Ennyi.
2009. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
94%

Ez az első 13 éves, akinek nem volt annyi esze, hogy gondolkozzon, mégis tökéletes a helyesírása, beleértve a központozást is. Ráadásul nem válaszol. Valami itt nem stimmel.


Fotoshop, erős a gyanúm.

2009. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
75%

Senki nem bántsa a kérdeződ de h nem mondjuk el neki az igazat akkor honnan tudja hogy mekkora hülyeséget csinált. Alapvető dolog hogy ha már szexel védekezik is. Gondolom tudja mire való az óvszer meg azt is hogy lesz a gyerek.

Anyuka is jobban oda figyelhetne a kicsi lányára. Itt senki nem azért ír hogy bunkózzon vele hanem hogy felhívjuk szíves figyelmét VÉDEKEZNI KELL! Remélem megússza és legközelebb több esze lesz mint most volt.

2009. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!