Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Terhes leszek?...

Mit tegyek? Terhes leszek? Óriási baromságot csináltam

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és lefeküdtem a 14 éves fiú barátommal óvszer nélkül.
2009. júl. 9. 14:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%

Ezt nem lehet előre tudni, de sikerült mindent megtennetek azért hogy teherbe essél.

Gratulálok.

2009. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél: esemény utáni tablettáért menj el.

Terhes leszek? : Igen, lehetséges. Nem biztos, de megvan az esélye természetesen.

Mit tegyél legközelebb? : Ilyet csak akkor tegyél legközelebb, ha babát tervezel, vagy egyéb, más biztos módon védekezel.

2009. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
87%

13 évesen nem nagyon kéne még lefeküdni egy fiúval, túl fiatal vagy hozzá, a kérdésből is látszik...

Óvszer nélkül lehet teherbe esni, de miért nem használtál? Fertőzésektől is véd. Szerintem anyúkáddal kellene erről beszélni, ill. ha nem jön meg akkor dokihoz is el kell menned.

2009. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%

ha nem védekeztetek és már mensruálsz akkor igen lehetsz terhes, és nemi beteg is ha így folytatod.

Legyél szives legközelebb védekezni, mert ha most bekaptad a legyet rácseszel mert el kell mondanod anyádéknak hogy egyáltalán elvetethesd a gyereket.

mellesleg egy személyes megjegyzés: nem gondolod hogy éppen ezért még nagyon fiatal vagy ehez , és felelőtlen is? látod mégiscsak igaz amit az "öregek" állandóan mondogatnak.

2009. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem telt el 72 óra, akkor vegyél esemény utáni tabit. De azt csak szakorvos írhatja fel, de oda 14 év alatt szülői kíséret kell. Ebből következik, hogy anyudnak mindenképpen el kell mondanod. Ha meg már letelt a 72 óra, akkor meg csak reménykedhetsz, hogy nem vagy terhes.
2009. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%

Mit kell cikizni szegényt?????

Én is írjam neki, hogy igen lehetsz terhes, hiszen nem a gólya hozza a babát?!?!? Bunkók!


Mond el anyudnak, várj ez mikor történt?

Vehetsz be esemény utáni gyógyszert vagy már nem?

Ez 1-2 napon belül lehetséges!

Mindenféleképp anyuddal beszélj és ő majd elvisz nőgyógyászhoz!!!! Minél hamarabb.

2009. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%

Mit csinálj? Rinyálj egy hónapig, hogy jaj, vajon meg fog jönni? Mégis, mi honnan tudnánk innen, hogy te terhes vagy-e? Kefélés után jut eszedbe, hogy nem használtál gumit? Gratulálok, érett, felnőtt nő vagy :)

Amúgy szerintem a kérdés kamu, nagyon unatkozhatsz

2009. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
Na ez az a pont, mikor ki tudok akadni! Itt mindenki főleg azon bánkódik, hogy nem jön össze a babája! Erre minden tudatlan "gyerek" lehet, hogy terhes lesz egy baleset folytán! Nem kéne szexelni, ha arra nincs ész, hogy védekezzetek!!! Aki ide ír, mindent megtenne egy gyermekért, te meg itt siránkozol és 13 éves fejjel...ááá...hagyjuk! Nem ragozom... sajnálom, de felháborító,hogy ennyi eszed legyen! Egy elkeseredett babára váró..
2009. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
21%
Na jól megmondtad neki! Bunkó!
2009. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%
No igen, arról nem is beszélve, hogy a fiúd (14-et betöltötte gondolom, tehát büntethető) ráadásul bűncselekményt követett el, mivel te 14 év alatti vagy és szexuális viszonyt létesített veled. Ez akkor is bűncselekmény, ha te is akartad.
2009. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!