Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromságot csináltam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromságot csináltam, és vissza szeretném kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első évfordulónk előtt mindenféle hülye ürüggyel szakítottam vele, mert már nem bírtam tovább a hiányát, nagyon szeretem. Távkapcsolatban éltünk. Én elkövettem azt a hibát, hogy féktelenül bulizni kezdtem és összejöttem egy idióta vadbarommal. Elmondtam neki, és nagyon megbántam. Barátok maradtunk, mindent megbeszélünk. Ő azt mondja, nem szeret már, de nem tudna nekem ellenállni. A szakítás óta nem találkoztunk, és megbeszéltünk egy találkát szombatra. Vissza tudnám hódítani? Szükségem van rá.
2010. máj. 19. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 16.
2010. máj. 19. 20:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Vissza tudod, kellő magabiztossággal és szerencsével. Remélhetőleg nincs neki újabb "kiszemelt" láthatáron, úgyhogy bevetheted magad. Elengedhetetlen a jó parfüm! ;)
2010. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm! (L)
2010. máj. 19. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a parfümöt ne vidd túlzásba :)

Ami még fontos lehet, hogy ne játszd meg magad :)

(és ne is éld bele magad)

2010. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értettem. (: Köszi!
2010. máj. 19. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó illat esszenciám, paprika spray kölcsön adom!
2010. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igen vissza tudod szerezni! Gondolkodj el azon, hogy mi volt az amiért beléd szeretett.Hogyan tudtad elsőre elcsábítani, mi az ami hat rá. Használd a női praktikákat. Legyél okos és azt mond amit hallani szeretne.Ha kell hazudj!Nem szabadott volna elmondani neki a kis kalandodat, ha nem tudja nem fáj neki.

És ez így távkapcsolatban jól működött?

2010. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De a "kis kalandom" a szakítás után volt, rögtön. Emiatt ábrándult ki belőlem.. Muszáj volt elmondanom, barátok maradtunk, mindent elmondunk egymásnak. Azóta még nem taliztunk, majd jövőhét végén. :/
2010. máj. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!