Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kért a sütiből amit neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kért a sütiből amit neki csináltam, miért?

Figyelt kérdés

Tök finom sütit csináltam mára a barátomnak... Mondtam hogy tessék ezt neked csináltam sütiii. Erre, hogy nem kérek nem kívánom most majd később. Aztán búcsúzáskor megint megkérdeztem azt mondta nem kér de biztos finom... Nekem ez nagyon rosszul esett... A süti finom lett (itthon is pillanatok alatt elfogyott), nem azért nem vett mert sz*ar. De ha a barátom csinálna valamit nekem ha tele lennék is megkóstolnám azért... szerintem ez tök kedves gesztus. hát most le vagyok lombozódva... 3 és fél hete vagyunk együtt...

17/L


2011. nov. 9. 20:42
1 2
 1/11 Koldus ***** válasza:
Szimplán nem kívánta. Nálam is van olyan, hogyha valamit nem kívánok akkor egyszerűen nem bírok belőle enni. Nem kell ezt túldramatizálni...
2011. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát...

Szerintem egy bő 3 éves kapcsolat nem egy ilyenen múlik...

De!

Mindenképpen beszélj vele erről, mert fontos lehet.

2011. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mond meg, hogy szarul eset.


Amúgy csomagolhattál volna neki és akkor később megeszi.


Vagy lehet nem édesszájú és nincs oda a süteményért.

2011. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3 és fél hete,nem 3 és fél éve kedves második!


nekem is rosszul esne,de ne akadj fenn rajta szerintem :)

2011. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbálok nem fenn akadni... De ez már sokadik ilyen kedves gesztusa... Nem mindig kísér ki a buszmegállóba mert mondjuk neki van a mi közelebb van, koncerten ha énekel rám szól hogy, inkább ne... meg ilyenek. sok apró kis figyelmetlenség...
2011. nov. 9. 21:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Inkább az a baj, hogy nem mutatta ki, hogy örül annak, hogy gondoltál rá, nem?

Szerintem ezen azért még ne ess kétségbe, lehet, hogy csak nem volt jó kedve, és ezért nem kért/lelkesedett.

2011. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Moszuke ***** válasza:

ha csak 3 hétről van szó akkor a válasz egyszerű:

(még?/már?) nem szeret

2011. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom... Azért legalább belenyalhatott volna... a kozmetikusom is megkínáltam és tökre örült neki. meg a külön angoltanárom is... na mindegy
2011. nov. 9. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a srácot. te biztosan nagyon aranyos lány vagy, keress olyat, aki értékeli ezeket a kedves gesztusaidat és viszonozza is :)
2011. nov. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most mit kell túldramatizálni meg kombinálni? Veletek még sosem fordult elő, olyan, hogy nem kívántatok valamit? Ha valaki nem eszik a sütiből nem jelenti azt, hogy nem szeret titeket.
2011. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!