Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kért a sütiből amit neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kért a sütiből amit neki csináltam, miért?

Figyelt kérdés

Tök finom sütit csináltam mára a barátomnak... Mondtam hogy tessék ezt neked csináltam sütiii. Erre, hogy nem kérek nem kívánom most majd később. Aztán búcsúzáskor megint megkérdeztem azt mondta nem kér de biztos finom... Nekem ez nagyon rosszul esett... A süti finom lett (itthon is pillanatok alatt elfogyott), nem azért nem vett mert sz*ar. De ha a barátom csinálna valamit nekem ha tele lennék is megkóstolnám azért... szerintem ez tök kedves gesztus. hát most le vagyok lombozódva... 3 és fél hete vagyunk együtt...

17/L


2011. nov. 9. 20:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Neked csinált már a barátnőd barátod akármit is? Ha igen mondanád neki, hogy bocs nem kell de biztos finom? Ez az egyik legkedvesebb gesztus. Csomót dolgozhatott rajta érted és te még csak bele se nyalsz? Ez nem kívánás nem kívánás kérdése... Puszta jómodor...
2011. nov. 10. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!