Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van az hogy a ROMA...

Miert van az hogy a ROMA asszonyok olyan konnyen teherbe esnek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 14:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én évekig jártam meddőségi centrumba, a mi gyerekeink is lombikkal lettek. Egyetlen alkalommal találkoztam egy roma párossal, a férj és a feleség is azok voltak, és nem is idősek (mindketten bőven 30 alatt), de valamilyen eü. ok miatt nekik sem sikerült.
2012. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

20as!Én meg pont nem azt tapasztalom hogy tele rakják a kosarat.A mi városunkban ez úgy van hogy hó elején megkapják a segélyt,faluból taxival eljönnek ide a városba a Tesco-ba.Na akkor teli pakolják a kosarat,vesznek mindenféle chipset,meg értelmetlen dolgokat,aztán egy hónapig csend van.Otthon meg 2 napig megy a habzsi-dőzsi,aztán pedig csak lesnek hogy elfogyott a kaja...

(Ez nem a kérdéshez tartozott bocsi)

És megint csak tisztelet a kivételnek,mert nekünk is vannak roma ismerőseink,akik nem említhetők egy lapon az igénytelenebb fajtával.

2012. jún. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Taxival?

Itt mindenkinek van kocsija! És erre felé havonta többször kapnak segélyt.

Hónap elején,közepén és végén. Így nem nehéz! :)

2012. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Madlow könnyen beszélsz, de abba nem gondolsz bele, h vannak teljesen normálisan élő, soha semmit nem szedő, fiatalon próbálkozó emberek is, akiknek nem sikerül a baba? Nem a te érdemed, h neked ilyen könnyen megy, hanem adottság, légy hálás a sorsnak érte!
2012. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
akiket en ismerek es nem lett gyerekuk azok olyanok hogy jol meterveztek mikor legyen es addig tablettat szedtek. nem altalanositok, biztos van masik tabor is amely valamilyen egeszsegugyi ok miatt nem esik teherbe, ami nem tole fugg!
2012. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

ezt a történetet megosztom, nagyon kiborító volt

30 hetesen kórházba kerültem, front miatt begörcsöltem

a mellettem lévő ágyban egy beültetés után 8 hetes kismama feküdt , mert bevérzett.

aznap este érkezett egy roma asszony, a 8. gyerekkel terhesen

másnap láttuk a kertben dohányozni a hapsijával

az orvos kérdésére, hogy mikor szülte a gyermekeit, melyik években, melyik volt természetes és hány császáros volt, nem tudott felelni.

megszülte a gyereket a 39. héten

a mellettem fekvő lány elvetélt...

egész este sírt, hogy ő bezzeg kilóra szedi az orvos által felírt gyógyszert, úgy eszik, mozog, tesz mindent, hogy babája legyen, de elvetél, míg az asszonyság dohányozva is vígan kihordta a 8. gyerekét...


erről ennyit

2012. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

A kh-ban én is láttam meg hallottam cifra dolgokat... volt amelyik még piált is, a cigi meg "alap". Legalább is egy bizonyos rétegnél.

Én minden egyes nap hálát adtam az égnek, hogy a pici fiam majdnem 4kg lett, és csak 1 héttel a kiírás előtt jött, pedig "csak" cipeltem naponta a tesóját, szatyrokat, babakocsit 3. emeletre, mert muszáj volt, egyedül voltam velük. Náluk nem szokás a kicsikre vigyázni se. Kb 30 éve Borsod megyében még a védőnők mumifikálódott csecsemőt is találtak ajtó mögött.

Szóval kb tényleg úgy képesek szaporodni, mint a patkányok, az életkörülményeket tekintve is.

Hangsúlyozom, ez csak egy bizonyos rétegre igaz, de arra nagyon.

2012. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
70%
Madlow akkor mi a másik tábor vagyunk, akiket te nem ismersz: soha életemben nem szedtem fog gátlót, első szexuális partnerem a férjem volt, 24 évesen, egyetem utolsó évében kezdtünk próbálkozni a babával és nem sikerült évekig. Csak hogy tudd: ilyen is van.
2012. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nem jo a megjegyzesem, tapasztalatom? miert kell lepontozni?
2012. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!