Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van az hogy a ROMA...

Miert van az hogy a ROMA asszonyok olyan konnyen teherbe esnek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 14:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

Mert nem TUDOMÀNYOSAN próbálkoznak.


Másrészt meg nem egészségesen táplálkoznak, hanem MIDNENT esznek, zsirt, húst, kenyeret - és nem félkész meg kész kajákat.

2012. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
Genetika. Erős a szervezetük.
2012. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert ők nem gondolják, hogy teljesen hülye a természet és engedik, hogy tegye a dolgát. Nem hőmérőznek, nem állnak stopperrel az ágy mellett, hogy hány óra hány perckor kell "együtt lenni", nem táblázatból nézik ki, hogy mit kell enniük, hogy szőke, kékszemű lányuk legyen, nem szednek előtte ezerféle vitamint, soha nem használnak fogamzásgátlót, csak mikor jólesik nekik, akkor "összefekszenek az emberrel". Méghozzá eléggé gyakran, mert van rá idejük. És láss csodát: nekik összejön a dolog, mert ha engedik a természetet, hogy tegye a dolgát, akkor teszi is.
2012. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
úgy látom hasonlóan gondolkodunk.Szinte egyszerre írtuk ugyanazt:)
2012. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem csak a romákra igaz, hanem egyéb (testben-lélekben) egészséges fiatalokra is. Ahogy már előttem többen is felsorolták.
2012. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
szerintem mar pedig van valami a GENETIKABAN
2012. jún. 29. 15:00
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Az sem elhanyagolható szempont, hogy nem 25 (sőt, 30, 35) éves koruk után kezdik a próbálkozást, amikor a termékenység már erősen csökkent, így könnyebben megfogannak.
2012. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
mindenkivel egyetertek! az a spontan eletmod, forroveruseg, meg az elj a manak ami a teljes tarsadalmukat jellemzi az oka annak hogy konnyen szaporodnak! persze ok nem dolgoznak annyit, nem aggodnak annyit, elnek egyik naprol a masikra, szeretkeznek mikor jolesik kivel jolesik es jonnek a kisbabak! tenyleg akik beprogramozzak azoknak nehezen jon ossze! en is ilyen laza vagyok, masodik gyerekemmel vagyok terhes, pedig csak 24et toltok. szerintem ez okes. a gyerekek jottek amikor akartak, nem elunk fenyuzoen de auto, lakas, munkahely van, kislanyunknak is megvan mindene. most a nyaralast kihagyjuk mert jon a kisteso, de amugy nem kell sporolnunk. viszont sogornom aki evek ota tablettat szed hogy majd akkor jojjon a baba mikor kesz lett a haz...hat 2 eve kesz a haz, babarol annyit hogy februarban terhes volt de elhalt a magzat (persze azelott 2 evig probalkozott) es majd meguti az irigyseg hogy nekunk minden sikerul:)
2012. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen igazatok van!

De az, aki évek óta vágyik már egy kisbabára, azon ne csodálkozzatok, hogy számol, oszt, szoroz egy idő után.

Én is így voltam.

Eleinte a szex csodálatos érzése miatt voltunk együtt.

Aztán 2 év múlva ovuláció körülötti szexrobotok lettünk:-(

Az éjjeliszekrényen a hőmérő, számológép, naptár...:-(


Persze nekünk erőltetett menet az életünk, de a roma emberek valóban csak az adott pillanatnak élnek, lekakilják a világot! Ahogy esik, úgy puffan.

2012. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

ezt a kérdést egyszer már én is feltettem csak nem fogalmaztam ilyen szépen!:-)

múlkor Nst-n mellettem egy 33 éves nő a 7.gyerekét várta,és már volt egy 1 hónapos unokája.380 ezer segélyt kapnak a 7 kiskorú gyerekre.roma volt...(ez nem ide tartozik csak leírtam)

biztos h van vmi a genetikában,pl a nyulak,vagy a patkányok is jobban szaporodnak mint mondjuk pandák...

és persze ők nem görcsölnek semmi miatt.ha nincs pénz az se baj,ha nincs munka az se baj,ha megbukik a gyerek nem baj...a magyar emberek pedig ha eldöntik h jöhet a baba,elkezdenek görcsölni rajta.

2012. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!