Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan, akinek...

Van koztetek olyan, akinek rovid es gyenge mensijei vannak es megis konnyen teherbe esett?

Figyelt kérdés
Nekem amiota abbahagytam a fogi gatlot (1 eve), a mensijeim rovidek (2 napig tart)es gyengenek mondhatoak. Amugy mindig pontosan megjon minden honapban, csak aggodok, hogy emiatt nem sikerul teherbe esnem. A dokim azt mondta, hogy amig van minden honapban verzes, addig minden rendben...de engem megis zavar. Tapasztalatok???
2009. dec. 30. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fog.tab.abbahagyása utánn és előtt is 3 napig volt.és rá 5hónapjára estem teherbe.sok szerencsét!
2009. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tabi előtt is csak 3 napig tartott, és nagyon gyenge volt. A tabitól sokat nem változott, idővel lecsökkent 2 napra. Amikor abbahagytam 2. hónapban terhes lettem. Szerintem semmi összefüggés sincs a menzesz mennyisége és aközött, hogy mennyire vagy termékeny. Az a lényeg, hogy legyen minden hónapban peteérés.
2009. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is gyenge és max 3 napig tartott tabival is.

Tabletta-váltás alatt lettem terhes,de nem lett volna egészséges a baba ha megmarad....

2009. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!