Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan aki szoptat...

Van koztetek olyan aki szoptatas alatt esett teherbe?

Figyelt kérdés
van egy 20 honapos fiam es tesot akarunk. meg szoptatok de csak 1-szer 1 nap es mar fel eve van rendszeres es pontos verzesem felidoben peteeressel. Minden honapban a kritikus heten "dolgozunk" a gyerekteman es csak nem sikerul. Most keszulok total abbahagyni a szoptatast hogy biztosra menjek de a tejem tuti hogy csak honapok mulva fog elepdni. Addig ne is eljem bele magam? Van olyan akinek meg igy is sikerult?
2010. nov. 24. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam nődokinál a görbémmel és kértem a neten egy "szakértői" véleményt... Nekem év elején volt egy terhességem, sajnos nem szoptattam... :( Most újabb terhességre készülök és a magas prolaktinra kaptam gyógyszert a biztonság kedvéért. Ugyan azt mondta a nődoki, és a görbeszakértő is hogy egyértelmúen látszik hogy van peteérés, így terhesség is simán lehet.
2010. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja... mert még csöpög néha a tejem. Ezért mentem dokihoz, hogy nem akar elapadni.
2010. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az én fiam 6 hós koráig igény szerint és kizárólag szopott, napra pontosan fél éves volt, mikor először megjött. Onnantól is szabályosan napi kb. 20 szoptatás mellett. És utoljára az egy éves szülinapján volt meg, mert utána becsúszott tesó, akivel már lassan félidőnél járunk. És sokakat ismerek, akik így teherbe estek. Szóval ha van vérzésed, akkor szerintem a szoptatás nem lehet akadály.
2010. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat ... akkor nem "melozunk" potyara...remelem hogy mihamarabb el tudom valasztani a fiamat mert ha terhes leszek akkor ugyszem fogok szoptatni
2010. nov. 24. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én! 2. ciklusban sikerült a baba. Most vagyok pont 13 hetes terhes.

Ezt én kérdeztem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Mivel a görbémet már nem adja be, ezért bemásolom neked, ha érdekelne:


[link]

2010. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint a próbálkozást tekintve a 2. ciklusban... :)
2010. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso koszonom a valaszt es a gorbet...remelem nekem is sikerul. Tegnap mar nem szoptattam es mar nem is akarok neki adni ... a nogyogyaszom szerint abba kell hagynom a szoptatast es aztan kapok gyogyszert hogy elpadjon a tej. Jo neked hogy 2. alkalommal mar sikerult is. Mi marcius ota probalkozunk. Mjad jelentkezem ha sikerult.
2010. nov. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!