Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van az hogy a ROMA...

Miert van az hogy a ROMA asszonyok olyan konnyen teherbe esnek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 14:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt a könnyű teherbeesést megcáfolnám ugyanis 1 éve próbálok teherbe esni,de nem jön össze!A barátnőim akiknek semmi köze a romasághoz,már mindnek van egy gyereke!Lehet,hogy én a rossz génűekhez tartozom!Igaz a férjem magyar!
2012. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Jah és én is a hőmérős csoportba tartozom!Előző voltam.
2012. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
...persze vannak kivételek,de a nagy átlag nem ilyen.és főleg nem az értelmiségi romák...
2012. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebbe egyetértünk :D
2012. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%

Ahhhha, akkor ezek szerint én azért estem már 3x is teherbe fogamzásgátló mellett, mert a felmenőim között van félig roma is? Az első tabletta, a 2. gumi, a 3. pedig Pharmatex mellett fogant, bár utóbbi sajnos elhalt.

De most már nem kockáztatok, inkább felrakatok egy Mirena spirált :)

Komolyan: nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy miért is jön össze nekem mindig akaratom ellenére, amikor mások meg mindent megtesznek érte. Akkor talán emiatt lenne?

2012. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
szegenykem,de kiszurt veled a sors!en 2 eve probalok teherbe esni,mindent megteszunk egy babaert,pedig mindketten egessegesek vagyunk a ferjemmel,te meg meg fogamzasgatloval meg mindennel is teherbe esel
2012. jún. 29. 17:53
 17/29 A kérdező kommentje:
ja es fellre ne legyek ertve nem irigykedem vagy valami ilyesmi.
2012. jún. 29. 17:54
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
amugy ismerek olyan roma not itt a falunkban akinek nem sikerult teherbe esnie de mivel nagyon szerett volna gyereket a hazaspar orokbe fogadtak a legkisebbet a ferj hugatol akinek mellesleg meg vagy 8 van (az orokbefogado csalad tehetos mig a msikok nyomorban elnek)...szoval romak kozt is van ilyen is olyan is...
2012. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
41%

fogni kell egy jo eros roma embert oszt lesz gyerek :))))))))

jo viccet felre teve,en evekig nem estem treherbe aztan megismerkedtem egy roma ferfival, es hazasagunk napjan azaz naszejszakan terhes is lettem!azota van 3 om csodalatosan gyonyoru gyermekeim!

2012. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Hogy miért?

Mert a mának élnek. Teljesen más a karakterük,mint a magyaroknak. Csak meg kell nézni őket,hogyan tudnak élni,a segélyekből mulatni... Mikor én keservesen megdolgozom minden egyes forintért és bizony már hónap közepén nincs pénzünk,ők meg még hónap végén is telerakják a kosarat a boltokban olyankor mindig ez jut eszembe,hogy hát igen,mi gondjuk van. Az állam pénzén vígan eléldegélnek. Ha még egyszer születnék,én tényleg cigány szeretnék lenni! :)

Lehet lepontozni!

Egyébként a sógorom is roma,még sincs gyerekük,mert évekig nem jött össze nekik,most meg már lassan így öregszenek meg!

2012. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!