Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki jövő hét hétfőre 18....

Van aki jövő hét hétfőre 18. -a körül NEM várja?

Figyelt kérdés

Mióta próbáljátok a babát?

Van esetleg valami tünetetek? Nekem a mellfájáson kívül nincs igazán semmi,folyásom sincs...épp úgy mint a mensi előtt!



2012. jún. 12. 12:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/136 A kérdező kommentje:

4-es (ha gondolod írd le a neved... :D )


Nekem van egy csodaszép kislányom aki 3éves. Én világ életemben kislányt szerettem volna, és ha a doki azt mondja akkor hogy fiú akkor első pár percem biztos nem őszinte. Utána nagyon örültem volna ,ha fiú, de kislány lett)))


Most úgy vagyok, hogy nagyon örülnék még egy kislánynak (plussz nem utolsó hogy mindene akkor már meglenne).

DE ha fiú lenne akkor már felhőtlenül örülnék, -mivel van már egy kislányom-. Az apuka is úgy van vele, hogy igazából mindegy, de ha fiú lenne akkor jaj de boldog lenne,- amúgy lányos apukának is tökéletes)))


Most azt szeretném ,hogy maradjon meg szépen és hogy egészséges legyen,a neme most talán mindegy.

(ha az első fiú lett volna akkor kislányt szeretnék most nagyon!!!)

:D

2012. jún. 18. 10:47
 72/136 anonim ***** válasza:
100%

4..

Persze, nyilván az a legfontosabb, hogy rendben menjen minden a várandóság és a szülés alatt, és, hogy egészséges legyen a pici.. De biztos mindenki érez valamit, vagy legalábbis egyelőre úgy gondolja, egyiket jobban szeretné, mint a másikat...:)


Hogy vagy kedves kérdező? Még mindig mensi szerű tünetek?


Többiek?

2012. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/136 A kérdező kommentje:

Engem elkapott a gépszíj... nagyon félek attól,hogy nem erősödik a csík, és úgy járok mint 3 hónapja hogy abbamarad a terhesség....

csináltam vmi one step tesztet, és nem erősebb mint pl tegnap

(józan ésszel tudom, hogy más a teszt, hogy csak mára nemvártam, hogy 2 naponta duplázódik a hcg, és hogy nyugodjak már meg....TUDOM)


Ja és holnapra van vmi corax tesztem.....nem vagyok normális igaz?

2012. jún. 18. 15:13
 74/136 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok: ne aggódj, minden rendben lesz. Bár könnyű ezt mondani, de ha stresszelsz, az nem tesz jót, tudod.

Én még mindig csak "vagyok", nem érzek semmit a péntek éjjeli hasszurka után, talán ma egy kicsit tompán fáj a hasam. (reménykedem, hogy nem azért, mert meg fog jönni..)

2012. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/136 anonim ***** válasza:

1...

Az én tesztem sem erösödött. Vagy csak azért mert ma nem reggeli pisiből csináltam?? Hát regge csinálok egy Gabriel tesztet. Már nagyon kíváncsi vagyok :-) Majd azt is felrakom. Szerintetek jófajta teszt a Gabriel???

2012. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/136 anonim ***** válasza:
100%

4...

Kérdező:"(józan ésszel tudom, hogy más a teszt, hogy csak mára nemvártam, hogy 2 naponta duplázódik a hcg, és hogy nyugodjak már meg....TUDOM)" AKKOR?:):):):) És, mi van, ha csak szerdán csinálod? Bár én sem bírom ki, holnap csinálok egyet..:D De nekem ma még csak az első volt...

Van olyan akinek az egyik pozitív, a másik negatív mert más féle teszt, de a harmadik megint pozitív... NYugi...:)



1eske, dehogynem erősödött! Te is írtad, hogy picit igen!


2. Neked drukkolok!!!:)

2012. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/136 A kérdező kommentje:

A gabrielt én személy szerint nem szeretem. De sokak szeretik.


Igen tudom, de nem birnám ki,ha megint elmenne. De nem fog)))(rem'elem nagyon)

2012. jún. 18. 18:57
 78/136 anonim ***** válasza:
100%

1...

Ne idegeskedj nem fog elmenni a babád!!!! Álj hozzá pozitívan!!

Szerintetek nem lesz bajom attól hogy minden nap medencézek ????

2012. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/136 anonim ***** válasza:

4..

Azt nem tudom... Szerintem nem valószínű, mert ugyebár nincs nyitva a méhszáj...

Én ha akarnék sem tudnék.. Panel...:S


Ti hová valósiak vagytok?

2012. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/136 anonim ***** válasza:
Szabolcs megyében lakok egy falucskában és te??
2012. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!