Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki jövő hét hétfőre 18....

Van aki jövő hét hétfőre 18. -a körül NEM várja?

Figyelt kérdés

Mióta próbáljátok a babát?

Van esetleg valami tünetetek? Nekem a mellfájáson kívül nincs igazán semmi,folyásom sincs...épp úgy mint a mensi előtt!



2012. jún. 12. 12:58
 111/136 anonim ***** válasza:
100%

4..

Ha szülni készülsz, ne félj a tűtől..:)Lesz még rosszabb is. És gondolj bele, mi a végeredmény!:)

2012. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/136 anonim ***** válasza:

1...

Igazad van!!!

Fiut vagy lányt szeretnél???

2012. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/136 anonim ***** válasza:
100%

4..

Hát... Mindkettőnek nagyon örülnék. Anyagilag is mindegy lenne, mert van lány és fiú unokaöcsi is, ahonnan tuti jönne egy csomó dolog..:P:) A párom miatt talán fiút hogy tuti továbbvigye a nevét, illetve, hogy olyan jólnevelt és vagány legyen, mint az apja...:D Meg azok a cuki kis ingek!!:D:D De lány meg a családjában egyáltalán nincs(mármint csak az anyukája.. de amúgy mindenki fiú), így mindenki a lányért imádkozik, mióta tudják, hogy valószínűleg én leszek aki gyereket szül neki. Mondják, hogy jaj csak kislány jöjjön már..:D Nem rajtam múlik..:D

Egy kislánnyal álmodtam valamelyik nap, illetve jóval ovu előtt kb 4 nap voltunk együtt, így talán esélyesebb is..

2012. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/136 anonim ***** válasza:

1...

Nekem mindegy hogy milyen nemü lesz csak egészséges legyen!!!!!!

2012. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/136 anonim ***** válasza:
73%
lányok! 20-a van! mi a helyzet??? nekem nem jött meg, de a vaterás teszt negatív lett ma reggel is... nálatok?
2012. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/136 anonim ***** válasza:
100%

Az uj...

Sziasztok, hát a mai tesztem nega, de ha nagyon nagyon megnézem, van ott egy halovány csíkocska...pénteken még probálkozom majd, remélem erősödik...Most vagyok a 15. dpo.n, lehet korai volt..reggel égett a gyomrom ahogy felkeltem, és máskor már nagyon éhes szoktam lenni, de most semmit sem kívántam. Bő lett a folyásom, de a melleim nem feszülnek.

Visszatérve, nem kell félni attól a pici szuritól, ne nézz oda, és beszélgess azzal aki leveszi, én mindíg ezt tettem mikor vették a vért. Mondj neki bármit...üdv.mindenkinek !!

2012. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/136 anonim ***** válasza:

1...

Nyugi ha tényleg látol második csikot akkor a pénteki már erősebb lesz. Drukkolok!!!!

2012. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/136 anonim ***** válasza:
100%

Az uj..

1-eske, nagyon köszönöm hogy gondolsz rám...!!!!

2012. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/136 anonim ***** válasza:

1...

Ez csak természeres!!!!!!! 2-en maradtunk!!! Lehet azért volt a párom ideges mert nem saját házban élünk. Most akarunk házat venni. És tik hogy áltok????

2012. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/136 anonim ***** válasza:

1...

Elnézést nem 2-en vagyunk. Zsófi csinálj holnap reggel egy másikat. A vaterás teszt nem olyan megbizható szerintem. De azért drukkolok!!!!

2012. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!