Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki jövő hét hétfőre 18....

Van aki jövő hét hétfőre 18. -a körül NEM várja?

Figyelt kérdés

Mióta próbáljátok a babát?

Van esetleg valami tünetetek? Nekem a mellfájáson kívül nincs igazán semmi,folyásom sincs...épp úgy mint a mensi előtt!



2012. jún. 12. 12:58
 91/136 anonim ***** válasza:

Itt az uj....


Sajnálom hogy igy érez a párod :(

Bezzeg az enyém majd ki bujna bőréből örömében..

tavaly elvesztettük a 6 hetes pocaklakòmat, azòta nagyon várjuk a babánkat..reméljük bekopog hozzánk is egy pozi teszt !

2012. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/136 anonim ***** válasza:

4..

1eske..:)

Nem a babának nem örül, hanem téged félt a párod.. Hidd el, változni fog a hozzáállása, és, ha meglátja a kis dobogó szívet az UH-on, akkor örömében majd elsírja magát..:)


Kedves új tag, üdv a klubban, pozitívat kívánok Neked!:)


Kérdezőnek: NAgyon szupi, erős ajándék!!!:) Majd írd meg, hogy reagált rá az újdonsült apuka!:)


Kié lett a Gabriel-es teszt? Már nem tudom követni..:D De gratulálok, bárkié is!!!:)

2012. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/136 anonim ***** válasza:

1...

Enyém a gabrieles teszt. Nagyon köszönöm amit írtál. Meg is sitattál rendesen. Úgy örülnék ha ö is akarná meg örülne neki. De nem is tudom hogy mit tehetnék érte. Úgy irigyelek mindenkit akinek örül a párja. Bár tudnám hogy mit gondol a párom. Lehet azért nem akarja mert tőlem van. Már nem tudok mire gondolni.

2012. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/136 anonim ***** válasza:

4..

Miért ne akarná ha tőled van? o.O Ne butáskodj! Hidd el, minden rendben lesz, ez csak a kezdeti pánik..


Az én párom még nem tudja, mivel nagyon halvány volt a teszt. Holnap csinálok egy újat, de lehet megvárom, míg a doki is megerősít benne. Jó, mert az sztk itt van egy utcányira, így ha mondjuk jövő hét pénteken elmennék, akkor már majdnem 6 hetes lennék, egy hét múlva visszarendelne és már akár szívhang is lenne. Már ha nem csal a teszt..XD :D Na de ne viccelődjek itt ilyenekkel...:) Amúgy ma elég sokat szédülök.. 2 napja késik, tegnap halvány pozi.. Tehát csak van valami.. :)

2012. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/136 anonim ***** válasza:

1...

Gratulálok neked is !

2012. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/136 anonim ***** válasza:

2..

Jaj, én úgy örülök mindenkinek!! Nagyon jó érzéssel tölt el ez a sok pozitív teszt! Bárcsak az enyémen is 2 csík jelenne meg, még nem merek tesztelni, majd a nemvárt napján (20-21-én).

1-eske: szerintem kicsit bepánikolt a párod, ez őket is hirtelen éri, le kell ülepednie benne.

Ugye szurkoltok?! :)

2012. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/136 anonim ***** válasza:

1...

Én nagyon szurkolok neked!!! Nyugodtan tesztelhetsz holnap!!! Nekem 10nappal a nemvárt elött mutatta. A tesztet majd ne felejtsd felrakni!!!


Megnyugodott már a párom. Anyám úgy felidegesített az előbb montam a páromnak és azt mondta hogy felrugja ha elmegy a pici akkor mégis csak szeretné???? egy picit én is megnyugodtam!! Csajok van akinek görcsöl vs. szurkál a hasa??? Mert nekem igen. Ez azt jelenti hogy hányos leszek???

2012. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/136 A kérdező kommentje:

Picit nekem be-be görcsölget a hasam, szurkál. A mellem feszül még de már nem fáj ugy mint napokkal ezelőtt. Még mindíg száraz vagyok, max kisdolog után van vmi a papíron.

Ki mikor hívja a dokiját. Én sztem holnap kérek időpontot jövő hétre.

2012. jún. 19. 15:33
 99/136 anonim ***** válasza:

4..

2es én nagyon szurkolok Neked is ám!!!:)


1eske (ne haragudj nekem egyeske maradsz...:) )

Persze, hogy szeretné. Két nap és minden rendben lesz! Nekem is néha görcsöl a hasam, meg szurkál is, de nem vészes. Szerintem, nincs összefüggés a hasszurka és a hányósság között. De én még mindig szédülök, ha felállok, pedig eszem-iszom rendesen..

2012. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/136 anonim ***** válasza:

4..

Én nem vagyok száraz. Sőt..

A mellem már nekem is kevésbé érzékeny, főleg a bimbóimra volt jellemző 3-4 napja, de már jobb. Már mehet a tapizás..:D

Szerintem csak jövő pénteken megyek dokihoz, de az is lehet, hogy csak 2-án. Bár, ha másodika, akkor inkább 3-a, mert akkor UH is van. Nem mintha számítana, ha másnap vissza kéne mennem egy utcával arrébb, na de na.. Legyen meg egyszerre minden..:)

2012. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!