Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki jövő hét hétfőre 18....

Van aki jövő hét hétfőre 18. -a körül NEM várja?

Figyelt kérdés

Mióta próbáljátok a babát?

Van esetleg valami tünetetek? Nekem a mellfájáson kívül nincs igazán semmi,folyásom sincs...épp úgy mint a mensi előtt!



2012. jún. 12. 12:58
 121/136 anonim ***** válasza:

1...

Elnézést nem 2-en vagyunk. Zsófi csinálj holnap reggel egy másikat. A vaterás teszt nem olyan megbizható szerintem. De azért drukkolok!!!! Én még mindig nem hiszem el hogy terhes vagyok!!!!! Ez normális????

2012. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/136 anonim ***** válasza:

2..

Persze, hogy normális, én is csak akkor hittem el, mikor már éreztem, ahogy mozog. :)

Még mindig nem teszteltem, majd holnap reggel. De még mindig semmi, csak hogy sokat iszom és ez a menzi előjele szokott lenni. :(

Én 35 vagyok, 32 évesen szültem a kisfiamat, úúúúgy szeretnénk, ha lenne kistestvére!

2012. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/136 anonim ***** válasza:

4..

Ó, lányok én úgy elkenődtem.. A halvány pozim után a tegnapi nekem full negatívnak tűnt. Mondjuk másik féle teszt volt... De még mindig nem jött meg. Nem tudom, mit gondoljak. Majd ma veszek egy olyan tesztet, mint a hétfői...


NEktek boldog babavárást!

Kérdezőnek: Hogy fogadta apuka?


1eske, megnyugodott már a párod?

2012. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/136 anonim ***** válasza:

1...

Igem megnyugodott!!! Ne vegyél olyan tesztet amilyen pozitiv volt!!!! Most vegyél egy x-epilt drogériákban kapható.

2012. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/136 A kérdező kommentje:

Apa este ért haza, és én a tesztek előtt voltam, majd amikor félre álltam, észre vette őket. Nézte, majd mikor leesett neki hogy mit is néz, akkor leült és nem akarta elhinni....nagyon örült!!!! Most kicsit ő is fél, hogy mi lesz, de sztem minden rendben van.

Dokit majd hívom, jövő hét elején, és kérek időpontot. Most még sokat úgysem lát. A vmelyik kalkulátor szerint 4hetes és 5napos vagyok.

Veletek miújság?

2012. jún. 21. 12:40
 126/136 anonim ***** válasza:

2..

Nagyon megható lehetett, ez olyan boldog pillanat, mikor már az Apuka is tudja az örömhírt!!

Én tegnap du. csináltam egy tesztet (X-Epil), de negatív lett sajnos. A következő hónap így ismét reményekkel teli lesz majd.

2012. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/136 A kérdező kommentje:
2es, sajnálom, tudom milyen érzés. Remélem akkor a jövő hónap a tietek lesz))
2012. jún. 21. 15:06
 128/136 anonim ***** válasza:

1...

Annyira görcsl a hasam hogy az biztos nem normális. Szerintem el fog menni a baba. Amikor hapcizok akkor is begörcs. Szerintetek ez normális??? Mitől görcsöl enyire??

2012. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/136 anonim ***** válasza:

4..

Úgy tűnik becsapott a + tesztem. Egy hét késéssel megjött. Még jó, hogy nem mondtam el itthon...


1eske, nem tudom, menj el dokihoz mielőbb!


2: akkor majd jövő hónapban..:)



Babások, hogy vagytok? Immáron az ~5. héten..:)

2012. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/136 A kérdező kommentje:

oh sajnálom... tényleg jó hogy nem mondtad el.

Én csütörtökön megyek dokihoz))) Bizakodva!! A kislányomat az 5.héten láttuk- mármint a petezsákot meghogy szabályos és jó helyen van!!


Drukkolok ebben a ciklusban Neked!!

2012. jún. 26. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!