Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja junius 14 re?

Ki nem várja junius 14 re?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 13:52
 81/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem senki ne keseredjen el,míg meg enm jön,hisz tudjátok,addig bármi megtörténhet.

Nekem ma 2 tizedet ugrott felfele a hőm,de én már nem tudok a görbémen kiigazodni,egyszer lemegy,egyszer fel.

Már minden reggel félek menniyt fog mutatni a hőmérő!!!!

:-) Ti nem? Vagy csak én vagyok ilyen bolond? :-)

Én amugy szombatra nem várom. Tegnap reggel csináltam én is egy tesztet,nem bírtam ki,de negatív lett.Talán korai volt még. Bízom benn.

Ciciim néha szurkálnak,iyet nem igazán szoktam érezni,de méretbeli változás nem történt.Mellékelem a görbém.


[link]


Szerintetek?

Minike voltam

2012. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

hát nekem megjött!!

veletek mizus??

manó!

2012. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Nagyon sajnálom Manó, úgy izgultam, hogy mindenkinek sikerüljön, de nagyon úgy fest, hogy ez nem a mi hónapunk! :(


Nekem mára totál leesett a hőm, de még mindig semmi, se görcs, se fájdalom, semmi (még)...általában hajnalban vagy reggel szokott megjönni, ritka, hogy délután.

Szóval várom a nem vártat :(


Muki

2012. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:

Muki:hát én még mindig drukkolok!!hátha!!

én már nem sajnálom!lehet szüneteltettem ez a témát!!mert lassan bele fogok zakkanni!és nem akarok pszichológushoz járni!!mert már nagyon azon a szinten vagyok!!

sajnos!!

manó!!

2012. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 A kérdező kommentje:

help!!!!!



[link]


pozi????

2012. jún. 15. 12:44
 86/94 anonim ***** válasza:

Gratulálok, szerintem ez pozitív, boldog babavárást és egészséget kívánok!


Köszönöm Manó a biztatást, nagyon aranyos vagy, de sajna már görcsölgetek és barnázom, ez van.

Nekünk jön egy új hónap új reménnyel!


Muki

2012. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 A kérdező kommentje:
vasárnap csinalok uj tesztet biztos ami biztos alapon mert ez nem rregli elsö vizeletböl volt hanem délutánibol
2012. jún. 15. 13:53
 88/94 anonim ***** válasza:
ez totálisan pozitív!!! GRATULÁLOK!!!! én akár hogy szugeráltam a ma reggelit, nem akart még halvány sem lenni... boldog babavárást és hasonló jókat kívánok mindannyiunknak!!!
2012. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:

kedves Manó: nagyon sajnálom... de ne add fel, nemsokára itt is van a következő lehetőség! ha jól számolom 23-ától :)

Muki: úgy látom, mi még tartjuk a frontot! nagyon izgulok érted! mikorra nem várod?

2012. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
Hé csajok! Engem se hagyjatok ki! Még én is tartom veletek a frontot. Minike :-)
2012. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!