Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja junius 14 re?

Ki nem várja junius 14 re?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 13:52
 21/94 anonim ***** válasza:
bocsi kérdöjelet nem akartam a drukk után :-).
2012. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
köszi drukkot!!igen első baba lenne!!de valahogy nem akar jönni!!most volt első hónap,hogy ovu teszteltem!!hát remélem lesz neki haszna!!és nálatok??nálatok is első baba???
2012. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
Elsö közös lenne .
2012. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
óóóóh, de szurkolok mindegyikőtöknek!!! de eredményt nehogy elfelejtsetek kitenni! minimum egy kép a tesztről! ma rendeltem hcg tesztet a netről, az a baj, hogy túl korán fog megérkezni, nem fogom bírni kivárni a 18-át :$
2012. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:

Jaj, tesztet már én is rendeltem, tegnap már meg is érkezett, nagy a csábítás, de 12-ig minimum ki kellene bírnom....:)

Mindenkinek megy a drukk!


7-es voltam

2012. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
jajj, ne is mondd, nekem 15-ig kellene minimum kibírnom. a teszt meg elvileg ma jön... :$ meg ráadásul egyedül leszek itthon egy hétig, még a figyelmemet sem terelheti el a párom... másra sem tudok gondolni :$ hogy vagytok? éreztek valamit? nekem ma is volt kis hasszurkám (vagy görcs?) örültem neki, de azért volt pánik is, hogy vérzés lesz... (múlt hónapban is megjött egy napra hónap közepén... ha meg nem érzek semmit, akkor is pánikolok, hogy azért nem érzek semmit, mert nincs is semmi... :( bátorítsatok, ugye nem vagyok egyedül???
2012. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok


En kb 17.re nem varom.A szokasos tuneteim vannak.Mellfajas alhasi szurka.Ovutol mensiig szinte mindig ezt erzem.Igy ami masnak jel nekem normalis.Pozitiv meglepi lesz ha osszejon a baba.1 eve varjuk :)

2012. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

mizus veletek??

úgy eltüntettek!!vagy már mindenki feladta??

írjatok!!manó!

2012. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
Én nem tüntem el :-) Én semmit nem érzek ,semmi újról nem tudok beszámolni,15-e meg még messze van.
2012. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
Én felraktam a görbémet mert furcsáltam,hogy minden nap ugyanannyi a höm de, azt irták irigylésre méltó a görbém.Majd kiderül 15.-én.
2012. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!