Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja junius 14 re?

Ki nem várja junius 14 re?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 13:52
 71/94 A kérdező kommentje:
holnap vagy pénteken reggel csinálok tesztet addig nem merek!
2012. jún. 13. 10:41
 72/94 A kérdező kommentje:
csintalan nem várt elötti nap negativ....
2012. jún. 13. 12:59
 73/94 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy negatív lett, kedves kérdező. Ma mi a helyzet? Hogy vagy?

Többiek? Manó, Minike, és azok, akiknek nem tudom a nevét?


Nálam még semmi, tegnap este csináltam egy tesztet, szerintem negatív, bár olyan, ha akarom, látok rajta valamit, ha nem, nem. Holnap reggel csinálok még egyet, persze, ha nem jön meg addig.


Muki

2012. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

kedves kérdező:sajnálom,hogy negatívot teszteltél!!

hát nekem még lejjebb ment a hőm tehát szerintem meg fog jönni!

muki:hát remélem nem jön meg és pozitívat fogsz tesztelni!!

manó!!

2012. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 A kérdező kommentje:
még nem jött meg...
2012. jún. 14. 09:33
 76/94 anonim ***** válasza:

néha én is "görcsölgetek" egyet-egyet... nem tudom mire vélni... meg azt sem tudom eldönteni, hogy ez mindig is volt és most annyira figyelem a testem, hogy észre veszem, vagy épp terhes lennék??? de nem érzem... szükségem lenne egy izmos hányingerre, vagy egy frankó mell fájásra... feldobná a napom! még van 4-5 nap hogy megjöjjön a NEMvárt... a tegnapi teszt negatív, remélem csak kora volt a tesztelés, igaz 10-es érzékenységű... jajj, nagyon izgulok és nagyon rágörcsöltem... félek, hogy most sem sikerült! nem akarok évekig várni! egy egészséges párnak biztos sikerül elsőre... annyi rosszat olvas az ember: 1 év, 4 év, 7 év... ki akar eddig várni???

NAGYON DRUKKOLOK MINDENKINEK!!!!

2012. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:

Holnapra nem várom szerintetek van re [link]

mény ?

2012. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
Én annyira szeretném,hogy mindannyiunknak összejöjjön most !
2012. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:

Én is nagyon drukkolok mindenkiért!

Néha kicsit én is görcsölgetek, de nem úgy, valahogy olyan más...a cicijeim nem kimondottan érzékenyek, de nem esik jól rajtuk feküdni, pedig hason alvós típus vagyok.

Viszont ami fura, hogy most nem vagyok annyira ingerlékeny és puffadt, mint mensi előtt, de sajna az én hőm is esett egy tizedet, szerintem legkésőbb a hétvégén nekem is meg fog jönni. A tegnap esti tesztet nem mondanám halvány pozitívnak, szerintem csak a szemem káprázott. Holnap reggel azért lehet, hogy megpróbálom.


Úgy izgulok mindannyiunkért!!!!


Muki

2012. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
Nekem is ma reggel egy tizedet leesett a hõm
2012. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!