Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja junius 14 re?

Ki nem várja junius 14 re?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 13:52
 41/94 anonim ***** válasza:

Én sem tűntem el, csak sajna messze van még a jövőhét - én vagyok az, aki most "hanyag" volt a görbével, mert kicsit beleuntam.

A mellfájdalom eltűnt, kisebb szurkák vannak, meg nem bírom a meleget, de gondolom ezzel más is így van.

Más tünet nincs, a görbém azért felrakom, hátha mondtok rá valami biztatót a hiányosságok ellenére is :)

Nagyon drukkolok mindenkinek és kitartást a következő napokra - magamnak is, mert ügye itt vannak a 10-es tesztek és nagy a kísértés :)


[link]

2012. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:

bocsi,hogy eltűntem egy pár órára!!persze beszélhetünk holnap!!hú tényleg messze van még a jövő hét de kitartás mindenkinek!!

hiányos görbés:bocs,hogy így írom de így tudlak azonosítani!

tényleg hiányos de ha 31. után nem eset le a hőd még jó is kisülhet belőle!!így most azt mondanám,hogy 31-én volt az ovud!!bár valójába mikor volt nem tudom!!manó!!

2012. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:

Szia Manó! Ránéztem a görbédre,hát az enyém pont ugyan olyan,mint a tied. 2 napja lejebb ment 1-1 fokot. Mitől lehet ez?

Ha holnap felmegy,az még jót is jelenthet,nem?

Minike

2012. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:

minike:

remélem jót jelent!!

van olyan,hogy beágyazódásnál leesik a hő??vagyis a hormonok miatt??

2012. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:

Manó!

Igen van,most olvastam épp utánna. Létzeik,hogy 1-2 napra leesik,de vissza is kell mennie a hőnek. Nagyon félek reggel menniyt fog mutatni a hőmérő! :-)

Nekem ma egész nap petefészek fájdalmam van,ez viszont nem tudom mitől lehet. Más tünet nincs.

Nálad?

2012. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:

sziasztok!!mizus veletek??

hogyan alakult mára a hőd??hát nekem 1 tizedet felment!érdekes mert 3:45-kor mértem mert mindig akkor kellek akkor volt 36,8 de most 9 órakor meg 37 fok volt!!de a 36,8 értéket írtam be!!nekem is van szurkálódás de nem mindig!!csak néha!inkább a méhemnél feszül!meg a mellem olyan nehéznek és néha fáj!!írjatok!!

manó!

2012. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:

Én ma reggel sem mértem, mert össze-vissza aludtam és keltem az éjjel, sajnos újra előjött a cicfájdalom. Reggel 3x voltam pisilni, kicsit feszül a méhem és a pocakom körül, de szerintem ez nem jel vagy tünet, szokott ilyen lenni.

Ma reggel viszont szörnyű hányingerem volt...valaki valami főzelékfélét főzött a házban, szerintem még ez sem tünet, lehet, hogy csak az időjárás miatt van.

Azért lehet, hogy holnap reggel csinálok egy 10-es tesztet, majd meglátjuk kibírom-e :)


Ja, a hiányos görbés voltam. Csak hogy legyen még egy M betűs: Muki

2012. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:

Muki:te mikorra is nem várod?

hát ma elvileg nem keltem 3:45-kor vagyis felkeltem de csak annyira,hogy megmérjem a hőm!akkor mértem 36,8 de 9 órakor meg 37 fokot!!de szerintem meg fog jönni mert állandóan wc-t járom!!vagy lehet a kávétől??hát nem tudom!

ilyen a görbém:

[link]

manó!

2012. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, mert volt már 34 (ebben a ciklusban teáztam és bekavart) de 26 napos ciklusom is (átl. 25-29 naposak). A luteálisom 11-13 napos szokott lenni. Ma vagyok a 25. cn-on, az ovu (ha minden igaz)15. nap körül lehetett, akkor volt fájdalom meg folyás - nálam a vizes folyás jelzi.

Szóval eléggé kérdéses, de ha nem bírom ki, és holnap mégis tesztelek, majd meglátjuk mi lesz. Nem leszek csalódott, ha negatív, vagy ha később megjön, attól sem. Attól, hogy szétidegeskedem magam, még nem jön hamarabb a picúr :)

Neked viszont nagyon szépen alakul a hőd, remélem így is marad és hamarosan meg lesz a gyümölcse is :)

2012. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:

hát engem idegesít ez a hő leesés!!

móki:írd meg mi lett az eredmény!!drukkolok neked és persze a többieknek is!!de ez a várakozás már az agyamra megy!!

manó!

2012. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!