Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Többedik baba nehezebben jön...

Többedik baba nehezebben jön (jött)? Miért?

Figyelt kérdés
Tudom sokaknak még az első is nehezen jön,de egy kis bátorításra lenne szükségem.Több mint 1 év után kezdem elveszíteni a reményt:(
2012. ápr. 11. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én vagyok az aki az előtted lévő kérdést írta ki.A kisfiam 9 hónap után sikerült.A kistesó meg már 1 éve nem akar jönni.Elmentem dokihoz,aki megállapította hogy be van gyulladva a jobb petefészkem.Nem vettem észre belőle semmit.A gyulladás már elmúlt,írt fel peteérésserkentőt és norcolutot.De ma megjött:(Le vagyok törve teljesen.Megértem hogy kedzed elveszíteni a reményt,de majd a köv hónap sikeres lesz:)Szívből kívánom neked hogy minél hamarabb összejöjjön a 2.baba!!!
2012. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem.Az első(19 éves voltam)elsőre,a 2.(34 évesen)szintén elsőre.A 3.(39 éves vagyok)a 2. hónapban.Esetleg volt valami gond korábban már Nálad?Én évente nézetek egy nagy rutint(teljes vérképet,1-2 dologgal "fűszerezve:pl.hormonok,pajzsmirigy),csináltatok egy nőgyógyászati UH-ot is.
2012. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi,már minden vizsgálaton túl vagyok.

Vérvételek (tsh,prolaktin,progeszteron stb),uh, és hsg.Minden rendben.

2012. ápr. 11. 14:53
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves utolsó.Elfelejtettem mondani,hogy engem mindenki az idővel nyugtat.

A kislányom csak 20hónapos,az orvos szerint a szervezetemnek idő kell.

Ahogy elnézem a te szüléseid között jó pár év eltelt..

2012. ápr. 11. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.Igen,mi valahogy így "kalibráltuk" a gyerekeket.A doki szerint azért nagy szó,hogy ilyen gyorsan összejött a 2.(pláne a 3.)gyerkőc,mert nem vagyok már mai csirke.Komolyan mondom,a mostani terhességem a legjobb(nem volt rosszullét,hányás,szagundor stb.)

Ha ennyire rendben vannak a leleteid,akkor lehet,hogy igaza van a dokinak,és egész egyszerűen nincs rá kész a szervezeted.Gondolom még fiatal vagy,és belefér 1-2 év "türelmi" idő.Esetleg próbálj meg nem foglalkozni a baba üggyel,és lehet hamarosan jönni fog.Sokszor a stressz,a lelki gát sokat nyom a latba.Minden jót kívánok!

2012. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!