Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nemlehet babájuk,...

Akiknek nemlehet babájuk, vagy nehezen lett, azok mi és milyen betegség által nem lehet vagy nehezebben lett a baba?

Figyelt kérdés

PL:felfázás.ilyenekre gondolok.

Sajnos nekem már mondták hogy meddö is lehetek mivel nagyon sürün fel vagyok fázva és fáj a petefészkem,és semmilyen gyógyszer nem használ.

És ha sikerült akkor mik által?gyógyszer...


2009. szept. 29. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősünk (férfi) gyerekkorában elkapta a mumszot és terméketlen lett miatta.
2009. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi 5 hónapja próbálkozunk, és eddig azért nem jött össze mert nem volt peteérésem, most 3. hónapja szedem a Clostylbegitet, és van peteérésem is, van szép tüszőim nem is egy, hanem több, meg is repednek, és sajna még nem estem teherbe:-(
2009. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Női meddőség okai: [link]
2009. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
13:30Remélem hamarosan teherbe esel,nagyon szurkolok neketek!
2009. szept. 29. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy köszönöm! :-)
2009. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nekem 9 évig voltak ilyen gondjaim 18 éves koromban kezdődött, akkor olyan súlyos volt a vesém is begyuladt, meg is műtöttek. aztán minden hónapban felfázásos tünetek, akár hogy öltöztem fel. orvostól orvosig jártam.Urológus antibiotikum, majd annyira oda lett a hüvely, kismedence, hogy mehettem 4 hét múlva nőgyógyászhoz , ő ezekre írt antibiotikumot, aztán megint urológus. 26 évessen már feladtam hogy valaha normális életet élhetek, rengeteget olvastam és nem mentem orvoshoz, ülőfürdőket csináltam... meg egyéb kis praktikák , azóta nem is kell hogy orvoshoz menjek, kötelező szűréseken látok dokit.

Nem hogy egézségügyileg voltam alkalmatlan a babázáshoz, de kedvem sem volt a szexhez olyan fájdalmas volt a hüvely gondok miatt. szóval gyógyítsd meg magad és hajrá. Sok sikert. Ami még nagyon fonos azóta mindent másképpen gondolok, és fő a pozitív gondolkodás.

2009. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
krédező és válaszolok, sikerült szülés,terhesség?
2021. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!