Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már második hónapja semmi. Mi...

Már második hónapja semmi. Mi lehet a baj? Betegség? Baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónapja késett, elmentem dokihoz, először láttak az uh-n felritkulást, aztán a köv. uh-n már semmit. Kaptam norcolutot. utána meg is jött, ahogy mondták. Ez volt múlt hónapban. Most megint semmi. Késik 1.5 hete. Csináltam tesztet késés után 3 nappal, negatív. Szkeptikus vagyok. Járt már igy valaki? Mi volt a gond? - a tabit decemberben hagytam abba, de utána is megjött rendesen, minden hónapban 28-29 napos ciklusokkal, ahogy a nagykönyvben meg van írva- lehetek ennek ellenére beteg?
2009. aug. 26. 19:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
hát igazából ezt orvossal kéne megbeszélned,mert ez nem normális dolog!
2009. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mintha magamat hallanám! Én is decemberben hagytam abba a fogi gátlót, januátban meg volt, utána egész májusig semmi, májusban kaptam norcolutot attól megjött, utána júliusig semmi, megint norcolut, és attól megint megjött, azóta megint semmi. De nem tudták megmondani mi lehet a baj:-(( Minden leletem negatív, baba nem jön, teljesen össze vagyok törve:-(((

2009. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó vok, én amugy most fogok szeptemberben menni meddőségobe teljes kivizsgálásra, ott majd kiderül mi lehet a baj!
2009. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta után 4 hónappal nekem is ilyen panaszaim voltak, sajnos évekig küzdöttem a rendszertelen menstruációval ezután. Szerintem menj el egy nagyon jó nőgyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad, és ehhez ragaszkodj, ne fogadd el, hogy itt egy kis hormon ettől majd megjön. Nem az orvosodat szeretném kritizálni, de ha az enyémhez hasonló sztorit hallok, kiráz a hideg. Remélem rendbe jössz.
2009. aug. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nemrég váltottam várost és az első nődokihoz elmentem aki rendelt. Hát, mit mondjak.. biztosan nem véletlenül volt azonnal időpontja. "Nem látok terhességet, ezt vegye be, és szóljon ha nem jött meg tőle." - kb. eddig terjedt a tájékoztatás. Mivel piszkáltam kiszedtem még 1-2 apró infot és annyi. Sokat olvasgattam most a neten, és látom, mások mi mindenre lettek küldve,hogy kiderítsék mitől lehet... vérvétel, miegymás. Nekem semmi sem volt az UH-n kivül. Tényleg keresnem kellene egy kicsit lelkesebb dokit, akit még érdekel, amit csinál. Köszi mindenkinek, aki válaszolt!
2009. aug. 27. 08:39
 6/26 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló: meddőségibe? az egész pontosan mit takar? Milyen vizsgálatokat végeznek ott el? Én is kétségbe vagyok esve, mert nemsokára mi is babát szeretnénk, ezért is hagytam abba a gyógyszert, gondoltam szépen beáll magától és aztán majd tervezhetünk... hát lehet, hogy ez nem pár hónap lesz most. :-(
2009. aug. 27. 08:43
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is így jártam.8 hetes koromig nem mutatott a teszt csak negát,ezután elmentem kórházi uh ra és van egy egészséges babám aki 9 hetes.egyébként a mensi elmaradásán kívül tünetem nem volt és még most sincs.Szóval ezzel nem azt akarom mondani h tuti terhes vagy csak azt h bármi lehet....de kívánom h minden rendben legyen.sok sikert
2009. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok.még annyit h magándoki 6 hetesen még nem látott semmit az uhn és ezért küldött be a kórházba.ez volt 1 tízezres ennyit némelyik magánról.szerintem ne vegyél be semmit még mielőtt nem vagy biztos a dolgokban.
2009. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm a választ, semmi esetre sem vagyok hajlandó bevenni semmit sem, amíg valaki eredményekkel be nem bizonyítja, mi bajom van. Szó sem lehet róla, ezt már én is eldöntöttem. Most próbálok a dokihoz időpontot kérni. Meglátjuk, reménykedem a legjobbakban, köszönöm a választ Mindenkinek!
2009. szept. 1. 09:34
 10/26 anonim ***** válasza:

A tabi abbahagyása után én is így jártam. Nekem 1 évig volt rendszertelen a mensim, leginkább semmilyen... azután egy vetélés..., hogy hogy fogant meg, nem tudom, mert ciklusom sem volt..., a lényeg, hogy találtam egy jó orvost, ő volt a 4.doki, aki végre foglalkozott velem. Teljeskörű vérvételből már ki is derült, hogy a tabi abbahagyása után begyulladt a pajzsmirigyem, felemészti önmagát, örökké pótolnom kell gyógyszeresen a pajzsmirigyhormonokat... A kezeletlen pm-betegség pedig meddőséget, vetélést, stb okoz. Hát, köszönöm szépen, észrevettem... :((

Azóta stimulációs gyógyszerrel van mensim, és peteérésem is.

Lehet, hogy te csak szimplán a petefészkeid felébresztésére szorulsz, ezt egy vérvétel simán kimutatná... Úgyhogy másik doki!! A gyógyszer, amit kaptál, a Norcolut, csak a mensit hozza meg, peteérés nem lesz tőle, csupán megvonásos vérzést hoz.

2009. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!