Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már második hónapja semmi. Mi...

Már második hónapja semmi. Mi lehet a baj? Betegség? Baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónapja késett, elmentem dokihoz, először láttak az uh-n felritkulást, aztán a köv. uh-n már semmit. Kaptam norcolutot. utána meg is jött, ahogy mondták. Ez volt múlt hónapban. Most megint semmi. Késik 1.5 hete. Csináltam tesztet késés után 3 nappal, negatív. Szkeptikus vagyok. Járt már igy valaki? Mi volt a gond? - a tabit decemberben hagytam abba, de utána is megjött rendesen, minden hónapban 28-29 napos ciklusokkal, ahogy a nagykönyvben meg van írva- lehetek ennek ellenére beteg?
2009. aug. 26. 19:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
8:35-ös vagyok.majd írd meg a fejleményeket ha elmentél dokihoz.sok sikert
2009. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmentem ma reggel. Teljes kivizsgálást írt ki. Azt mondta a múltkor azért nem, mert tiszta stresszes volt az életem, és azt gondolta ez volt az oka, semmi komoly. 2x egymás után azonban már nem véletlen, ezért most vérvétel, vizelet, uh, minden... köszi mindenkinek aki írt. (A terhességet sem zárta ki, holnap első vizeletből megnézik a HCG szintet.) Sok szerencsét mindenkinek!!
2009. szept. 2. 09:45
 13/26 anonim ***** válasza:
kíváncsian várom a tesztet.
2009. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szia! Holnapra lesz eredmény, majd megírom!
2009. szept. 3. 13:26
 15/26 A kérdező kommentje:
Szia! Pozitiv a HCG-m :) Kedden megyek UH-ra! :)
2009. szept. 4. 15:04
 16/26 anonim ***** válasza:
8 35 ös vagyok.tudtam én.nagyon sok sikert.és boldog babavárást
2009. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!! :)) Vigyorgok, mint a vadalma egész nap! :))) Annyira boldog vagyok! :) Tele vagyok kétségekkel, hogy jajj, csak minden rendben legyen, és (ahogy mostanában már minden nap) ülve is el tudnék aludni, mégis olyan boldog vagyok!
2009. szept. 4. 17:05
 18/26 anonim ***** válasza:
8 35 ös vagyok.majd írd meg hogy mi volt uh-n.kíváncsi vagyok hogy már mi látszik.sok szerencsét a továbbiakhoz
2009. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Óóóóh, ez csodás! Iagzimeglepi, gondolom!! :) Szívből gratulálok!!!

A felmosóvödör és társai ezentúl legyenek max 2 kilósak! ;)

2009. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
hihi :))) A legnagyobb bajunk a felmosóvödör legyen! :))) Megírom, mi volt Uh-n! :) köszi mindenkinek! :))
2009. szept. 7. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!