Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál ET-re is éhgyomorra...

Lombiknál ET-re is éhgyomorra kell menni, mint punkciónál? Elfelejtettem megkérdezni.

Figyelt kérdés

És aznap reggel is kell használni az Utro-t?

Köszönöm!

(és szorítsatok!:)


2012. ápr. 2. 09:13
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Így van!Jelentkezz hogy mi volt ET-n és hogy mi lett az eredmény,remélem sikerülni fog MINDKETTŐNKNEK
2012. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett éhgyomorra mennem (nem is nagyon bírtam volna ki, mert este 6-kor volt az ET), utrogestant csak másnap kellett kezdenem. Egyébként ez ET-nél nem altatnak, teljesen fájdalommmentes, gondolom ezért nem kell éhgyomorra menni, viszont utána pár órás ücsörgés javasolt volt. És a monitoron közben lehetett nézni a kicsiket :)
2012. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Az ikres Krizsa dr-os vagyok. Nekem is fájdogált a hasam leszívás után, lehet beültetésig. Szedjél magnéziumot, igyál alkoholt, gondolom Neked is javasolta a Mágus doktor:))

5 naposból sikerültek az ikrek:).

Amúgy érdekes, 11-10 petesejtem lett a punkcióknál és azokat meg se éreztem, csak leszívás után, mikor ott se voltak már...

Nagyon drukkolok, Krizsa dr. mindenkinek "csinál" babaát:).

2012. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Megírom, persze (úgyis kérek majd még tanácsot:)! És nagyon szorítok mindkettőnknek (te is írd meg, hogy mik történnek veled!)

Nahát, tényleg lehet monitoron is nézni? De jó! Azt láttam, hogy UH képet adnak Róluk:)és a férj is bejöhet!

Eddig nem mondta az alkoholt...de ezt komolyan gondolja? Elég félelmetesen hangzik, nem tudom mernék-e inni bármilyen pici mennyiséget is, még az ő tanácsára is.

2 babót ültetnek vissza (remélem 5 naposan, de majd holnap kiderül), és ne vessetek meg, de az ikrektől azért kicsit félek...(ha kiderülne, biztos örülnék, de...)

Nekem 7 ps lett (mind a 7 megtermékenyült, olyan kis ügyesek!:), és nekem sem fájt abszolult csak a punkció után...furi (azért persze nem elviselhetetlenül fáj, és alig vérzik).

2012. ápr. 2. 16:29
 25/38 A kérdező kommentje:
Ja igen, mondtam is a férjemnek, hogy nyugi, jó dokihoz kerültünk, ő biztos csinál nekünk gyereket:)
2012. ápr. 2. 16:30
 26/38 anonim ***** válasza:

Szia!Drukkolok!Na mi volt????

(Krizsa doki egy másik páciense..!)

2012. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Jaa én is csak most olvastam,hogy kedd vagy csütörtök...de megy a drukk!!!!!!
2012. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Szia Tündérlány!:) Nem tudom még, ma délelőtt kell felhívnom a labort...persze ők tudják, ők értenek hozzá, de én valahogy nagyon azt szeretném, hogy csütörtökön legyen, és ne ma. Neked sikerült nála? Mióta jársz hozzá?
2012. ápr. 3. 08:01
 29/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok, csütörtökön lesz:) Azt még nem tudom mikor, mert holnap kell visszahívnom őket. Állítólag mind a 7 szépen fejlődik:) Juhhéééééééé:))
2012. ápr. 3. 09:25
 30/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi még nem olyan régen járunk hozz(2011 dec óta),már túl vagyunk az első sajnos sikertelen inszemen/:-(/!

NA csütörtök!Szorítok holnap után...jó hír,hogy szépen fejlődnek!Megy a drukk!!!

2012. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!