Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál ET-re is éhgyomorra...

Lombiknál ET-re is éhgyomorra kell menni, mint punkciónál? Elfelejtettem megkérdezni.

Figyelt kérdés

És aznap reggel is kell használni az Utro-t?

Köszönöm!

(és szorítsatok!:)


2012. ápr. 2. 09:13
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok neked!:) Miért érkeztél későn?

Kedden vagy csütörtökön lesz az ET, attól függ, hogy fejlődnek a picúrkák.

2012. ápr. 2. 11:36
 12/38 anonim ***** válasza:
Mert egy másik intézetben már volt 6 lombikom,és már csak egy TB-s lehetőségem van:(
2012. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is Krizsa dr. páciense voltam, sajna már múlt időben, bár annak örülök, hogy a 2. beülti sikerült.

Nem kell éhgyomorra menni ET-re, nyugodtan egyél, engem fél 11-re hívtak, reggeliztem, meg egy almát is ettem előtte. De várni kellett vagy 2 órát, rosszul is lettem volna, ha addig nem eszek. És utána elmentünk ebédelni, az Allébe (vidékről jöttünk), nem feküdtem aznap, sőt szinte csak éjjel és mindkér picurka velem maradt:)

Hasonló jót kívánok Neked is!


21 hetes ikres kismama

2012. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Utsó ikres vagyok. Az első lombik nekem méhen kívüli lett, de nem a lombik miatt, hanem rossz volt a petevezetékem, ami a másfél évvel azelőtti HSG-n nem derült ki. De kivették, így a 2-nál nem volt esély rá.

De ilyenre ne is gondolj, nem ijesztegetésből írom.

Ja és a sikeres beülti óta szinte végig dolgozom még most is. (Pár napot voltam szabin, de mondom nem feküdtem, többet pihentem, annyi, de jöttem-mentem, lépcsőztem - 2. emeleten lakunk).

2012. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Jajj, én nagyon félek a méhenkívülitől, borzalmas volt az előző is (igaz semmimet nem kellett kivenni miatta).

Nagy-nagy gratula az ikrekhez!:) Sok boldogságot és egészséget kívánok!!! Köszönöm a sok hasznos infót.

Kedves 11-es válaszoló, sajnálom, hogy 6 lombik nem sikerült, én nem is tudom, hogy bírnám ezt. De a nagyszámok törvénye alapján, így nagyobb az esélyed, hogy a következő sikerülni fog!:) Szoríííítok!!!

Ja, a punkció után nektek meddig fájt a hasatok? Nekem még eléggé, és picit vérzik is (szombaton volt).

2012. ápr. 2. 13:08
 16/38 sumergo ***** válasza:
Nem kell éhgyomorra menni, nyugodtan egyél. Az Utro-t pedig használd aznap reggel is. És nagyon-nagyon szorítok, hogy sikerüljön!!! :-)
2012. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
6 lombikos vagyok:nekem a punkció után nagyon sokáig fájt a hasam,még a beültetéskor is fájt,pedig 5 naposan kaptam vissza.
2012. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Kedves Sumergo, köszönöm szépen az infókat!:)

Kedves "6 lombikos", azért remélem, ez nem előjele annak, hogy nem fog sikerülni...Kicsit elkedvetlenedtem, én is abban bízom, hogy 5 naposan kapom vissza őket (és nem 3), mert a biológus azt mondta, így nagyobb az esélye, hogy beágyazódnak ("normál" esetben is kb ekkor kerülnének a méhbe). De ha neked így sem sikerült, akkor ez sem így van:( A doki is mondta persze, hogy elsőre ált. nem sikerül...de azért bíztam benne:(

2012. ápr. 2. 13:35
 19/38 anonim ***** válasza:

Én nem elkeseríteni akartalak!Sikerülhet elsőre is ,és az én esetemből látszik is hogy hiába az orvosok szerint nagyobb az esély ha 5 naposan van a beültetés,de én ezt megcáfoltam 6-szor is.Sőt ismerek egy lányt aki 2 naposan kapott vissza 2 babót és most már másfél évesek az ikrei!Szóval bízz,és higgy erősen hogy neked elsőre sikerülni fog!Nagyon szurkolok neked!

És fogadj meg egy tanácsot kérlek hiszen sokat átéltem már:Ne keress tüneteket magadon,ne hasonlítsd össze a mások terhességét ,tüneteit azzal amit érzel és érezni fogsz,hiszen mindenki más!

Csak bízz a pocaklakódban és légy türelmes!

6 lombikos

2012. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van! Próbálom is egyébként, hogy nem parázom rá a dolgokra és tüneteket sem keresek...de nem nagyon jön össze:) 5 inszemünk volt, és mind más. Mindig nagyon bíztam benne, és minden alkalommal volt új tünet, stb. Na de majd most sikerülni fog! És neked is, hiszen már jó kezekben vagy!!! :)
2012. ápr. 2. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!