Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire esélyes, hogy összejö...

Mennyire esélyes, hogy összejöjjön a baba, ha ovulációs (corax) tesztet használok és figyelem a cervixnyákom?

Figyelt kérdés

(a hőfigyelés nekem macerás és sokszor nem megoldható)

Januárban a teszt szerint a két pozitív napon voltunk együtt (az első negatívon nem tudtunk, mert elutaztam), viszont ebben a hónapban nem volt most a cervixnek "érezhető" jele. Szeretném tudni, hogy ha a tesztet csinálom és továbbra is figyelem a nyákot, akkor körülbelül mennyi idő kellhet, hogy sikerüljön? (nőgyógyász szerint minden rendben, egészségesen élünk, mind2en rendben vagyunk).


2012. febr. 13. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 esetben 100%-osan bevált.

Ma teszteltem pozitivat.

3 napon át pozitiv volt az ovulációs teszt de abból a 3 napból a középső volt igazán sötét piros.Előtte való este voltunk együtt,tehát amég felúsztak addigra épp jókor ért az én sejtem is oda.

2012. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia én 8 hónapig probálkoztam simán semmi,majd vettem ovulációs tesztet elsőre sikerűlt teherbe esnem(ovu első napján)NAGYON JÓK ezek a tesztek 100%osak:)azóta 1 éves lett a drágám
2012. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi első! neked második pedig gratulálok:) nagyon jó hír! :) nekem ez a második hónap. az elsőben épphogy elkaptuk a pozitív napot, pont akkor kezdtem el az ov.tesztet használni..szval akkor még nem sikerült. most januárban így próbálkoztunk a fent leírtak alapján és mostra várom a napokban. a tüneteim alapján úgy érzem meg fog jönni, szval lehet az első negatív nap is jól jött volna...de ahogy hallom többeknél nagyon nagy segítséget jelentett a teszt a babóka érkezéséhez. megkérdezhetem, hogy ti hogyan "jártatok" el? pozítiv napok+első negatív?
2012. febr. 14. 21:12
 4/6 A kérdező kommentje:
ja bocsi, most látom ov. első napján..hm..nagyon jó:) remélem nekünk is mihamarabb összejön!:)
2012. febr. 14. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
én az első és második pozizív napon (utána 20 pecig gyertyába (pózba) feküdtem:)
2012. febr. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

ma reggel ezt teszteltem, szerintetek?


[link]


[link]

2012. febr. 15. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!