Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzás járhat mensziszerű...

Fogamzás járhat mensziszerű görccsel, és vizes folyással?

Figyelt kérdés

eléggé fura a hasam alja babára akcióztunk,..

1 hét még mensziig..


2012. febr. 13. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Válaszolni nem tudok érdemben, de nekem is tök ugyanezek a tüneteim. Nekem is 1 hét van még hátra. A melleim is fájnak. Nem tudom, mit gondoljak. Én is várom a tapasztalatokat:)))
2012. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor akkor már a beágyazódás lehetne időszerű nem a fogamzás. De ne keressétek a tüneteket, egy kis türelem, az az egy hét elrepül!
2012. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igazából több mint egy hét 22-24-e körülre nem várnám

de elég furi a hasam meg hát ez folyás

a mellem nem érzékeny még, hát majd kiderül..

2012. febr. 13. 11:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is 24-én kellene megjönnie:DDD Na, akkor egyszerre izgulhatunk mind a ketten :DDD
2012. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
na akkor mar veletek izgulok enis, 22 re nem varom:)
2012. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek aki válaszolt

bizakodjunk együtt :))

2012. febr. 13. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Írjátok majd meg, sikerült-e!!!! Nagyon kíváncsi vagyok, nálam is stimmeltek a tünetek!
2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 24-re nem várós vagyok:))) Ma tiszta idegrohamom van. A melleim majd szét robbannak. A mensi szerű fájdalom elmúlt. Mondjuk a PMS is hasonló, nem???
2012. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

szia

képzeld jól elszámoltam a peteérést.

vagy tegnap éjjel vagy ma van, ugyanis bő folyásom van ilyen nyúlos tojcsis..gondolom az akkor, tegnap este együtt is voltunk de azért még ma is bizos ami biztos..

gondolom nem a fogamzást éreztem hanem a peteérést,

mostanában hol 25 hol 28 napra jön meg

nagyon remélem hogy betalál a kis katona :)


ti mikor voltatok együtt?

2012. febr. 14. 15:46
 10/12 anonim ***** válasza:
A 24-re nem várós vagyok. Tegnap este, mikor wc-n voltam, vettem észre, hogy kicsi élénk vér van a papíron. Ma enyhe barnázás. Tegnap volt a 22. ciklus napom. A ciklusom hossza átlagosan 31 nap, tehát mensinek mindenképp korai lenne. Olyan február 7 és 10 között volt az ovum. Ebben a hónapban nem éreztem a fájdalmat, így pontosan nem tudom, melyik nap volt. Viszont a tojásos nyák az stimmelt. Ez a vérzés, most mi a fene lehet???
2012. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!