Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg lehet bízni a tesztben?...

Meg lehet bízni a tesztben? Ennyi idő után már erősnek kéne lennie, ha baba lenne a dologban, igaz?

Figyelt kérdés
Az együttlét január 8.-án volt, tegnap csináltam tesztet, mert furán érzem magam, elsőre egy csík volt, majd időn túl megjelent egy fura második is, amit látni is, meg nem is... Az első babámnál már nemvárt előtt kimutatta egy gyenge csíkkal, igaz, most nem tudom bemérni, csak együttlét alapján, de ha lenne valami, simán erős csíknak kellett volna lenni, nem? Megzavart, hogy egy idő után feltűnt a leheletnyi második csíkszerű valami, de a közepe inkább fehér, a két szélén sejteti magát, mintha látszódna. Fotózni nem lehet, fotón nem látszódik, negatívon sem! Megőrülök, nem tudom, most mi van... Védekeztünk, még nem szeretnénk tesót, csak fél év múlva :(
2012. febr. 13. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet. Holnap vagy inkább holnapután reggel ismételj egyet, mert ez tényleg lehet pozitív és negatív is, bárki bármit is ír. Ugyanis mindkettőre olvastam már példát, itt, ezen az oldalon, ugyanilyen tesztcsík-eredménnyel.
2012. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Inkább utána érdemes tesztelni, vagy aznap legkorábban. Ha nem rózsaszínes a csík (vagy kék, nem tudom milyen teszttel csinálatd a kék vagy piros kontrollcsíkossal), csak szürke árnyalatú, ráadásul időn túl, az sajnos csak szellemcsík. Lehetsz terhes, de megbízhatóan csak az elmaradt után mutatja ki. Reggeli elsőből csináld.
2012. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nincs "nemvárt időpont", több mint egy éve nincs, még szoptatok, szülés óta semmi. Ezért tapogatódzom a sötétben, és nem tudom, hogy a hormonjaim változnak, vagy baba van a dologban. Pár nap múlva tényleg ellövök még egy tesztet, remélem, a tesó nem siet ennyire, és tud várni még pár hónapot azzal a kétcsíkossal.
2012. febr. 13. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nekem is 4 nappal a nemvárt előtt pozitív lett, most meg még előtte egy nappal is totál halvány! Nekem is fura volt és azt hittem baj van, de már 11 hetes vagyok! :) ne add fel, tesztelj 2-3 nap múlva is. Képed van róla?
2012. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így tényleg nehéz, ha nincs időpont. Szoptatás alatt sajnos teljesen kiszámíthatatlan az egész. Én is csak azt tudom javasolni, hogy néhány nap múlva újabb teszt. Esetleg másik faját is kipróbálhatsz, mert egyik hajlamos a szellemcsíkra, másik nem. A Gábrilet dícsérik nagyon. Nekem az x-epil és a Facelle nem lett szellemcsíkos, meg a One Step sem. De pl. Clearblura panaszkodnak, hogy sokszor az lesz.
2012. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 3 hónapban több pozitív tesztem lett mindig késett én meg örültem és kiderült cisztám van és emiatt lett pozitív.Lehet hogy nálad is ez van.
2012. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
X-epilem van, abból még van egy darab, ha az is ilyen lesz, veszek más fajtát. Képet tényleg nem tudok, mert nem látszik rajta... pár napot várok még (addig csak kibírom) és aztán meglátjuk, mit mond a másik teszt.
2012. febr. 13. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!