Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja figyelem a ciklusom,...

3 hónapja figyelem a ciklusom,35,32,30 naposak voltak. Előtte gyógyszert szedtem évekig. Most a 38. napnál járok, de még semmi. Baba vagy csak valami hormon játék?

Figyelt kérdés
Voltunk együtt többször a hónapban védekezés nélkül, szóval elméletileg babás is lehetnék, de hétfőn a 36. napon negatívat teszteltem. Viszont sokszor furán érzem magam, nagyobbak lettek a melleim picit, pedig nálam ez nem jellező mensi előtt sem. Mindjárt megjön érzés meg már kb 10 napja jön és múlik.Nem akarok megint csalódni a tesztben, mit gondoltok?
2010. jún. 9. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pedig igencsak meg kellene csinálnod a tesztet, mert ez még bab is lehet.
2010. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanígy volt. De mindig negatívat teszteltem. Aztán 7 hónap után mentem dokihoz, kiderült, hogy nincs rendesen peteérésem ezért 32-39 naposak a ciklusaim. Kaptam rá gyógyszer, és a következő hónapban már terhes lettem.

Második gyereknél szintén ugyanez volt a helyzet.

Mondjuk te ettől még lehetsz babás, habár a 36. napon már illene látszódnia a 2. csíknak.

2012. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!