Mi lehet most velem?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejétől! Két hónapja próbálkozunk a párommal, a múlt hónapban valószínűleg terhes lehettem de sajnos nem maradhatott meg:( akkor késett egy hetet aztán megjött borzasztó görcsökkel nagy darabos vérzéssel. ez volt nov. 20-án. persze számolgattam, együtt is voltunk a párommal dec. 3-án amikor az ovumnak kellett volna lennie. dec 17 én kellett volna megjönni de nem jött. pár nap múlva csináltam egy tesztet halvány pozi lett. közben elkezdtem barnázni , na gondoltam biztos megjön . De azóta sem jött még meg, ilyen barnás rózsaszínes váladék jön de ennyi. a cicim az rendesen fáj azóta is, ma meg olyan furcsa a gyomrom is hányingerem van nem vészesen csak kicsit. De most nagyon félek hogy mi van ha babás vagyok és közben igy kínlódik ez a barnázgatás. Holnap csinálok reggel tesztet! Szerintetek mi lehet , vagy csak szórakozik velem a szervezetem.

Különben van egy cisztám a jobb oldali petefészkemben már kb 4 éve de eddig mindig pontos volt a ciklusom.


2011. dec. 27. 19:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szia, 9-es vagyok. Szorítok neked,hogy minden rendben legyen. Időnkét nézlek majd itt, írj,ha kiderül mi a helyzet!!
2012. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
én is kiváncsi vagyok mi lesz veled, és szorítok
2012. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szia, 9-es vagyok. Nem jelentkezel.. Mi van veled? mi történt? Várom válaszod!!!
2012. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos méhen kivüli lett! Tegnap jöttem ki a kórházból, Megkellett műteni. Nagyon nehezen mutatta meg magát hogy hol van azért kellett benn maradnom:(
2012. jan. 15. 12:16
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia, 9-es vagyok. Nagyon -nagyon sajnálom,ami történt. Remélem az egészségeddel nem lesz semmi baj és gyorsan helyrejössz. Eltelik egy kis idő, gyászold meg a babukád és aztán fel a fejjel! Kitartást neked!!
2012. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!