Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már nem értem, a testem...

Most már nem értem, a testem játszik velem vagy én nem értem, hogy működik?

Figyelt kérdés
Karácsonyra azaz 3 nap múlva nem várom.De nagyon nem. A ciklus. hu 10-ére írta az ovut aminek a jelei meg is voltak 26 naposak a ciklusaim. Kétnaponta együtt voltunk a párommal.Utoljára ezelötti héten csütörtökön.Hétfőn és tegnap középen a hasamat úgy éreztem mintha mindjárt megjönne aludni se tudtam úgy éreztem.Érzékenyebb volt a mellem.Mára elmúlt.A kérdésem az lenne, hogy lehet ez volt a peteérésem? Lehet ilyen későn lett volna? Vagy mi ez?
2011. dec. 21. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A tested játszhat veled simán, ha nagyon babaprojekt-érintettek vagytok, akkor majd mindent fogsz érezni, ami terhességre vall, meg összevissza tüneteket. A legjobb ezekre nem figyelni, de hát a tudatalatti dolgozik. Sajnos, rossz irányban is nagy úr.
2011. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem görcsöltem rá a baba projektre, épp ezért furcsállom ezeket a dolgokat, tüneteket, mert dolgoztam és egyszer csak előjött ez az érzés és éjszaka is felébredtem rá. Szóval esélytelen lennék nem észre venni.Mi lehetett???????
2011. dec. 21. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Sztem pedig beágyazódás is lehetett.

Sokan írják itt, hogy azt nem lehet érezni, de én is éreztem anno, pontosan ilyen mensis jellegű, erős hasfájás volt egész nap. Én ezt akkor pé-nek gondoltam, de utólag a genetikai UH-n mondták, hogy addigra már rég túlvoltam a pé-n (spontán ovu volt jóval középidő előtt), így ez a beágyazódás lehetett.


Írd meg mi lett, nagyon drukkolok!!:)

2011. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú,de jó lenne, erre nem is gondoltam.Az egyetlen zavaró tényező hogy a mellem fájt és úgyan úgy el is múlt mint a hasfájás csak 2 nap volt.Gondolod így is reménykedhetek???
2011. dec. 21. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia Én nemvárt előtt 5 nappal éreztem a tüneteket, másnap reggel pozitívat teszteltem! szóval simán lehet!

Sok sikert :) 6+3 h km

2011. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem,hogy igazatok lesz:) De jó lenne ...hm hm..
2011. dec. 21. 11:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a teszt ma reggel :))
2011. dec. 24. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!