Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amíg még nem tudott a babád...

Amíg még nem tudott a babád beszélni, addig te kérted el a másik anyukától a játékot, vagy hogy működik ez a játszótéren, mindenki játszik a másikéval?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kértem ,a lányom elkezdett vele játszani és akkor kérdeztem meg, hogy nem probléma-e.
2010. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igyekeztem előbb elkérni,mint ahogy elkezdtek játszani vele,megelőzendő az esetleges vitát.Mióta el tudják kérni maguk,azóta is először kérdezünk,aztán vesszük el.

Megmondom őszintén,nem vagyok irigy, a gyerekeim se azok,mindig mindent odaadunk játszani,de elég sok anyuka van,aki azt gondolja, a játszótér egy svédasztal,és csak válogatni kell,hogy mivel játszana a gyereke,elkérni "úri huncutság".:))Pedig szerintem ez elemi udvariasság.

2010. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El szoktuk kérni a játékokat.
2010. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem szokta elkérni másét és én sem. Mi mindig felpakolva megyünk ki, és bár ő kicsit irigy ilyen téren én mindig mondom neki hogy játszanak együtt, vagy adja nekik oda ha elkérik és visszaadják majd. 2 éves már kezdi megszokni, de azért mindig nyomon követi hol vannak a cuccai. A másiké nem nagyon érdekli mert az övével van elfoglalva. Ritkán elkezd máséval játszani de nem sokáig. Én nem kérem el, de nem is hagyom hogy elvigye onnan. Visszadja szépen annak akié. Engem mondjuk kicsit idegesít, hogy más szülők rá sem szólnak a gyerekeikre azok meg állandóan mindent elvisznek onnan ahogy elfordulunk, vagy elmegyünk mondjuk csúszdázni. De nem szólok érte, és inkább arra tanitom a fiamat hogy ő se legyen irigy.
2010. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, a lányom mindig megelőz, és elveszi. Ilyenkor szépen elmagyarázom neki, hogy ezt nem szabad, és miért nem szabad, de mire eljutunk idáig, már mindig jelzi a másik anyuka, hogy csak nyugodtan. Ennek ellenére vissza szoktuk adni az elvett játékot.
2010. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!