Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FP. Márkájú sütifaló kincses...

FP. Márkájú sütifaló kincses bödön kérdés! Úgy tudom, hogy ez a játék úgy működik, hogy ha bedobok a sütifaló belsejébe valamit vagy belenyúlok akkor dallamot játszik! Jól tudom?

Figyelt kérdés
Csak mert vettem egyet a tesz-veszen használtan és ez a funkció nem üzemel rajta,és az eladó azt mondta,hogy hol zenél hol nem!De szerintem ennek mindíg kéne,nem csak hébe-hóba mikor olyan kedve van!Segítenétek?
2010. szept. 21. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg az van, hogy hol zenél, hol nem, akkor szerintem merül az elem. nekünk is van ilyen és 1 év után már igencsak merült benne az elem, s nagyon ritkán zenélt csak, ha belenyúltunk.
2010. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg mindig kéne zenélnie (énekelnie) ha belenyúlsz, vagy beletesztek valamit, mert felül a belső részén van két infra érzékelő, és ettől indul be az ének.

Nézzétek meg az elemet, hátha tényleg az a baja.

2010. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom,hogy mindíg kéne zenélnie,ugyanis ismerem a játékot! Az elemek teljesen újjak!!Az eladó azt mondta,hogy ők mikor megkapták már akkor is csak akkor zenélt mikor kedve volt!azt hitték ez normális!Csak azért kérdeztem mert kissebb vita volt ebből,úgyanis ő úgy hirdette meg,hogy HIBÁTLAN! Szerintem meg így nem az!!!
2010. szept. 21. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy a második írja. És nem csak zenél, hanem énekel is. "Formákat rejt a bödönkéd.." Ha meg a számosra van állítva akkor valami mást.

Ha elemcsere után se működik akkor hibás játékot adott el neked az eladó. :(

2010. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
09:13-es vagyok. Amúgy nekünk is már újonnan baj volt ezzel a játékkal. A miénken a háromszög/három gomb nem működött már akkor se mikor új volt, és most se. :(
2010. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy ha sokáig nem nyúltok hozzá, akkor nem fog zenélni ha belenyúlsz, csak ha előtte lenyomsz egy gombot. De gondolom azért már nyomogattátok.
2010. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hajjaj!!! Nyomogattuk már mindenhogy,de csak nem akar rajta az a funkció működni! egy szónak is száz a vége:szerintem ez hibás!!! Mindenkinek köszönöm a választ!
2010. szept. 21. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor valószínű, hogy az infráival van gond :o(
2010. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!