Mi lehet most velem?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejétől! Két hónapja próbálkozunk a párommal, a múlt hónapban valószínűleg terhes lehettem de sajnos nem maradhatott meg:( akkor késett egy hetet aztán megjött borzasztó görcsökkel nagy darabos vérzéssel. ez volt nov. 20-án. persze számolgattam, együtt is voltunk a párommal dec. 3-án amikor az ovumnak kellett volna lennie. dec 17 én kellett volna megjönni de nem jött. pár nap múlva csináltam egy tesztet halvány pozi lett. közben elkezdtem barnázni , na gondoltam biztos megjön . De azóta sem jött még meg, ilyen barnás rózsaszínes váladék jön de ennyi. a cicim az rendesen fáj azóta is, ma meg olyan furcsa a gyomrom is hányingerem van nem vészesen csak kicsit. De most nagyon félek hogy mi van ha babás vagyok és közben igy kínlódik ez a barnázgatás. Holnap csinálok reggel tesztet! Szerintetek mi lehet , vagy csak szórakozik velem a szervezetem.

Különben van egy cisztám a jobb oldali petefészkemben már kb 4 éve de eddig mindig pontos volt a ciklusom.


2011. dec. 27. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha halvány pozitív lett a teszt, akkor esélyes a baba. Holnap reggel mindenképpen tesztelj még egyet, és ha az is pozitív, akkor irány a doki, hogy kizárja a hormonhiányt, mint okot a barnázásra.


A barnázás nem feltétlenül jelent bajt, főleg nem az elmaradt mensi idején, de mivel rosszabb oka is lehet, mindenképp lásson doki.

2011. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok!

A barna váladékozás nem feltétlen jelent bajt, nekem is volt az egyik terhességemnél pár napig. De a doki lehet hogy ad progeszteron tartalmú gyógyszert, az segít megtapadni a picinek. De aztán valamelyik doki meg nem hisz ebben és azon az állásponton van, hogy amelyik baba el akar menni az úgyis el fog. De mindenképp irány a nőgyógyász. Az meg nem kérdés, hogy terhes vagy-e!:)

2011. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jaj még ne igyunk előre a medve bőrére! De azért kicsit megnyugodtam hogy lehet hogy nincs akkora baj ezzel a barnázással mint gondoltam!!! Reggel tesztelek ha gondoljátok megírom hogy mi lett az eredmény:))))
2011. dec. 27. 20:35
 4/25 anonim ***** válasza:
babagyanús :). szerintem is menj dokihoz, mert ha barnázgatsz az nem feltétlenül baj, de egy vetélés után odafigyelnék, és a doki is biztos ír gyógyszert ami segít megtapadni csak meséld el neki a vetélést.
2011. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
igen. írd meg :)
2011. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Persze hogy elmondok neki mindent!! Csak azt nem tudom hogy két ünnep közt van e magánrendelés. annak még utána kell járni. pont csütörtökön lenne itt a doki.

Különben olyan gyógyszer van nála amit be kell adni, vagy ki kell váltani?

2011. dec. 27. 20:38
 7/25 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok,hogy pozi legyen!! :)
2011. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A halvany pozitiv is pozitiv. Mindenkeppen irj!!
2011. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány pozi tesztem volt és babás vagyok. A halvány pozi is pozi, tesztelj, várjuk!!
2011. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megcsináltam a tesztet és halványan látszik de van két csík!!!! Amúgy milyen erősnek kell lennie a második csíknak? Simán látszik a kettő!! Hihetek a tesztnek? Kisbabám lesz? Elsem hiszem , de boldog lennék!!!
2011. dec. 28. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!