Mi lehet most velem?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejétől! Két hónapja próbálkozunk a párommal, a múlt hónapban valószínűleg terhes lehettem de sajnos nem maradhatott meg:( akkor késett egy hetet aztán megjött borzasztó görcsökkel nagy darabos vérzéssel. ez volt nov. 20-án. persze számolgattam, együtt is voltunk a párommal dec. 3-án amikor az ovumnak kellett volna lennie. dec 17 én kellett volna megjönni de nem jött. pár nap múlva csináltam egy tesztet halvány pozi lett. közben elkezdtem barnázni , na gondoltam biztos megjön . De azóta sem jött még meg, ilyen barnás rózsaszínes váladék jön de ennyi. a cicim az rendesen fáj azóta is, ma meg olyan furcsa a gyomrom is hányingerem van nem vészesen csak kicsit. De most nagyon félek hogy mi van ha babás vagyok és közben igy kínlódik ez a barnázgatás. Holnap csinálok reggel tesztet! Szerintetek mi lehet , vagy csak szórakozik velem a szervezetem.

Különben van egy cisztám a jobb oldali petefészkemben már kb 4 éve de eddig mindig pontos volt a ciklusom.


2011. dec. 27. 19:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Akkor ha kisbaba van a pocimban , kb 6 hetes lehet? Már elmehetek dokihoz is ?
2011. dec. 28. 09:22
 12/25 anonim ***** válasza:

szia!

kicsit több mint 5 hetes vagy! Én biztos mennék dokihoz, de ne éld bele magad, mert a barnázás az nem feltétlenül jó jel! Sajnos valószínűleg semmit sem fog tudni mondani az orvos, a természetre bízza a dolgot! Pár napot türelemmel kell várni! Lehet, h kapsz valamilyen gyógyszert, de az sem tuti!

Kitartás, szurkolok!

2011. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
6. het elott meg nem mindig van szivhang, akarmilyen nehez is, de varj meg par napot. Azert csendben gratulalok...:-)
2011. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Azért bízok abban hogy jól alakulnak a dolgok és minden rendben lesz! Kicsit azért elszomorodtam:(
2011. dec. 28. 13:43
 15/25 anonim ***** válasza:
miért szomorodtál el? a barnázástól? azóta is tart? a barátnőmnek is volt, és nem lett semmi baj. sokaknak van. én ugyan nem értek hozzá, de ha nem ment át véresbe , rózsaszínbe és nem görcsölsz, akkor szerintem nyugi. ha meg attól szomorodtál el, hogy még nem lesz szívhang akkor tényleg várj, hogy ne ultrahangozzon most is, meg 1 hét múlva a szívhang miatt is. tudom, hogy ilyenkor a várakozás a legrosszabb már átestem rajta.
2011. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Attól szomorodtam el hogy lehet nem fog megmaradni a pici. Ma felhívtam a dokit akihez szeretnék menni. Azt mondta hogy menjek hétfőn el hozzá és akkor megnézzük hogy mi van. Meg azt is hogy ha nagyon elkezdenék vérezni akkor irány a kórház az ambulanciára. Nagyon nagyon bízok benne hogy nem lesz semmi gond! Még mindig tart a barnázás meg ma egy kicsit ilyen rózsaszínes árnyalata is volt. De szerencsére nem sok. A hasam nem fáj, csak szúrókázik néhány mozdulatnál, na jó meg néha ilyen megjön érzés, de az nem sokáig tart!
2011. dec. 28. 21:37
 17/25 anonim ***** válasza:
Szia. 9-es válaszoló vagyok. Mi van veled, barnázol még? Majd írd meg és a hétfői vizsgálatról is írj,jó? Köszi.
2011. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szia! Tegnap este teszteltem erős pozit! Kiváncsi voltam hogy mit mutat az estiből:) Sajnos van mikor egy pár csepp előkerül , de nem sok, ma pl. még semmi nem volt. Remélem nem is lesz! Aranyos vagy hogy érdeklődsz! Mindenképpen írok hogy mi van, ha kibírom addig.
2011. dec. 30. 10:13
 19/25 anonim ***** válasza:
Szia. Megint a 9-es válaszoló vagyok. Mi van veled? Voltál dokinál?
2012. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam igen dokinál nem látott semmit az uh, voltam ma vérvételen és elég magas a hcg szint a véremben. csütörtökön be kell mennem a kórházba hogy alaposabban megvizsgáljonak gondolom, mert akár méhen kívüli terhességről is szó lehet:(
2012. jan. 3. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!