Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki izgul velem ebben a hónapban?

Ki izgul velem ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

Hali! A nevem Erika...és hát nagyunk vágyunk a babóra, ez a második hónap próbálkozásunk!


Ki szeretne még ebben a hónapban pozi tesztet??? Együtt izguljunk, és pakoljuk fel a poziiii teszteket:)


2011. dec. 7. 18:14
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Szia :)

Mi is próbálkozunk :) Mondjuk mi 4 hónapja :(

De talán most :D Soha sem szabad feladni :)

2011. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Ez így van, mikorra NEM várod? :)
2011. dec. 7. 18:50
 3/53 anonim ***** válasza:
sziasztok.én ebben a hónapban még reménykedek,elméletileg,ha 28 napra jön meg,akkor péntekre nem várom.ez az első hónapunk,mióta nem szedek gyogyszert.elég furcsa volt a ciklusom,mert a 20. naptól 5 napig barnáztam-véreztem.azóta folyamatosan görcsöl a hasamalja.olyan mintha fel lennék fázva,de nem vagyok.szültem már egyszer,van egy 27 hónapos fiam,de vele nem volt ilyen korán barnázás,mensi elmaradása után 1 héttel barnáztam akkor.ugyhogy most nem tudom mi van.majd 7végén tesztelek,ha nem jön meg addig,de remélem h nem.
2011. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Adél vagyok és holnapra nem várom. :) Jelet semmit nem érzékelek, de sok minden az első bébikémnél sem volt. Ő most 25 hónapos és várja a kistesót. :) Remélem hamar összejön, ez a második hónap, hogy próbálkozunk. Sok sikert mindenkinek!
2011. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

Halihó csajok!

Én vasárnapra nem várom. Ez a 4. hónap. :S

Hányingerem már két napja van, de lehet csak bebeszélem a tüneteket.

2011. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
Szioka,én is reménykedem mert késik de még negativ volt a teszt reggel.Szorítok mindenkinek.
2011. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Reménykedni én is reménykedek... Már 1,5 éve probálkozunk sikertelenül, de van egy gyönyörű 2,5 éves kisfiam. Hátha most karácsonyra ismét pozitívat fogok tesztelni...

2011. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi is nagyon szeretnénk ha végre összejönne a baba. 2,5 év után.:-( Fájnak a melleim és szurkál a hasam is, de lehet hogy csak az ultrogestan hatása. 13-án leszek dpo 12.napon, akkorra tervezem hogy tesztelek.

Mindenkinek sikeres hónapot kívánok! :-)

2011. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 LadyLoss ***** válasza:

Sziasztok!

KEdves előző, én is ugyanígy vagyok, 13-án lesz a 12 dpo-m. NEkünk a bp.-i Kaáliban volt beültetés. 2,5 éve szeretnénk babát.

A 4. nap óta érzem hogy fájdogál néha a hasam alja, de semmi egyéb. A melleim fájnak, de az az ovuláció óta fáj, és nekem mindíg a mensi napjáig fáj, szóval ez nem mérvadó nálam.

A múltkor a 10. napon kezdtem barnázni és az utro ellenére megjött.

Mindenkinek sok siekert! :)

2011. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) 17 ére Nem várom :)
2011. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!