Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov 1én volt utoljára meg. A...

Nov 1én volt utoljára meg. A mensim hullámzó.28-29nap de minden 4. hónapban 35nap v több. Előző hónapban volt 35napos a ciklus. Szerintetek? Lehet még pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Na ma még nem jött meg.30 napnál vagyok. Pár napja csináltam tesztet de mind negatív független mikor csináltam. Szerintetek? Ja még annyi hogy 17. -én volt az ovum. Tünetek a szokásos mell feszülés, puffadás.
2011. nov. 30. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért szedek baratcserjét mert hullámzo volt nekem is a mensi.Ez most helyre jott és bízom benne hogy + lessz a teszt mikulásra.
2011. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szurkolok hogy meglegyen. Szülés előtt rendben voltam 28napos volt mindíg. Most meg minden 4.hónap ilyen furi. Ha most megjön akkor majd teszek róla hogy rendben legyek.
2011. nov. 30. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod ilyen pontosan, hogy mikor volt ovud? Mert ha tényleg 17-én volt, akkor még nem is késik a mensid, hanem csak holnap kell megjönnie, mivel az ovulációt követően kb. 14 nappal jelentkezik a menstruáció (terhesség hiányában). Persze pár nap eltérés lehet, de akkor is a peteérés utáni napok száma az ami állandó,tehát kb. 14 nap. Szóval nem sok értelme volt tesztelgetni pár nappal ezelőtt. Esetleg holnap reggel már bepróbálhatsz egyet megint, de nem baj, ha vársz 1-2 napot, hogy késsen.
2011. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt, hogy 17.-én volt az ovum azt az ovu teszt alapján írtam. És pici görcsökkel érezni szoktam a peteérést és megegyezett a teszttel.

Igen igazad van,a 14.nap holnap lesz. Csak ezek a hiperérzékeny tesztek amiket ma lehet kapni, gondoltam ha jönne a kistesó akkor már megmutatná. Ha továbbra sem jön meg akkor majd tesztelek újra!

2011. nov. 30. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem hiperérzékenyek, hogy ilyen hamar jelezzenek. :)Drukkolok! Írj majd ha teszteltél újra.
2011. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy drukkoltál de ma reggelre megjött.

Remélem jövő hónapban megfogan a kistesó!

2011. dec. 1. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!