Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki izgul velem ebben a hónapban?

Ki izgul velem ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

Hali! A nevem Erika...és hát nagyunk vágyunk a babóra, ez a második hónap próbálkozásunk!


Ki szeretne még ebben a hónapban pozi tesztet??? Együtt izguljunk, és pakoljuk fel a poziiii teszteket:)


2011. dec. 7. 18:14
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
Én 17-18-ra nem várom. Már 6 éve várat magára a kismanó, ezért már néha tényleg kezdek egy kicsit türelmetlen lenni... Na de majd most! ;)
2011. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:

8/11-es vagyok, Ladyloss nagyon drukkolok neked (és persze a többieknek is)! Nekem csak sima tüszőrepesztésem volt, mert normális a ciklusom és eddig még nem találtak a spontán terhességet kizáró okot. De úgy beszéltük meg a dokimmal, hogy ha ez a hónap sem sikerül (de fog!!!) akkor megcsinálja nálam a laparoszkópiás műtétet.

Nagyon izgulok! Drukkolok mindenkinek! :-)

2011. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 LadyLoss ***** válasza:

Mi már sok vizsgálaton túl vagyunk, de a laparoscopya még kimaradt, de ha most sem sikerül akkor én is megcsináltatom.

Nálunk a párom sperma számával van a gond, nálam mindent rendben találtak eddig.

Nagyon nehezen állom meg, hogy ne teszteljek, de félek az újabb csalódástól.

Üdv mindekinek!

2011. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök mindenkinek...hogy írtak!


remélem hogy ebben a hónapban mindenki + tesztel büszkélkedhet:)

2011. dec. 8. 13:16
 15/53 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok, itt az első pozitív teszt, remélem még sokan követik:


[link]

2011. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
Nagy gratula Adélbaba!:)
2011. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
De jóóóó! Gratulálok Adélbaba! Nagyon vigyázz magatokra! Én is vágyom már egy ilyen karácsonyi ajándékra! :-)
2011. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok Adélbaba!
2011. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
gratulálok Adélbaba!remélem sokan követnek téged és sok pozi teszt kerül ide fel,többek közt hamarosan az enyém is remélem.
2011. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
Köszönöm szurkolok, hogy minél többmindenkinek sikerüljön! :)
2011. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!