Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok ajánlani Pesten jó...

Tudnátok ajánlani Pesten jó nőgyógyászt, aki érdemben foglalkozik is velem? Maratoni ciklusaim vannak, jórészt peteérés nélkül.

Figyelt kérdés
Sajnos a jelenlegi orvosom, a túlsúlyomra fogja:( Viszont már van két gyerekem, és soha nem voltam nádszálvékony. Megoldásként a fogamzásgátlót, Norcolutot tartja, de én babát szeretnék:)
2011. nov. 25. 08:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Melyik kerületben?
2011. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Bárhová elmegyek, ha megéri:)))


Köszönöm:)

2011. nov. 25. 08:27
 3/19 anonim ***** válasza:

Dr.Halász Domonkos!

Újpesten rendel az sztk-ban,de a magánrendelője a 13.ker-ben van,Uzsokiban vezet le szülést!

Nagyon.nagyon jó orvos!

2011. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szia!


Tudnál mondani közelebbit róla, esetleg árakat, ha magánba megyek hozzá?


Köszönöm

2011. nov. 25. 08:34
 5/19 anonim ***** válasza:

off:

Egy orvos sem gyanakodott nálad PCOS-re? (policisztás ovárium szindróma)

Ugyanilyen tüneteim vannak és ezt állapították meg.


Sajnos orvost nem tudok javasolni, nem budapesti vagyok, csak felkeltette a figyelmemet a kérdésed.

2011. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!


Sajnos nem mondott semmi ilyesmit:(((

2011. nov. 25. 08:53
 7/19 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem is esélyes a PCO, és azzal először inkább endokrinológushoz kéne menned, mert a hormonok az ő szakterületük. Egy vérvételből kiderül, mi a gond nálad.

Én magánendodokihoz járok a mens mentisbe, Tüű dokihoz. Budapest, 11 kerületben vannak, van saját laboruk is.

2011. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Manka a válaszod, néztem a 11. kerületi rendelőt, de sajnos nekem nem fér bele az anyagi része. Elég húzós áraik vannak:(((((
2011. nov. 25. 08:59
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

XV.kerületben rendel a Kovács Péter Doktor(én tb-re járok oda),nagyon bunkó orvos,csöppet lenéző DE szakmailag nagyon ott van,mindent megnéz,nagyon alapos!!!Van magánrendelése is,azt nem tudom pontosan hol.Viszonyításképpen nála egy magánklinikán a szülés 300ezer ft.

2011. nov. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

300 ezer ft??? Hát annyi pénzem sajnos nincsen:(((


Ha nagyon bunkó, akkor köszönöm, de nem szeretnék hozzá menni, volt már részem ilyen orvosokból, nekem fontos lenne, hogy kedves legyen, még ha túlsúlyos is vagyok:)))


Köszönöm:)

2011. nov. 25. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!