Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok ajánlani Pesten jó...

Tudnátok ajánlani Pesten jó nőgyógyászt, aki érdemben foglalkozik is velem? Maratoni ciklusaim vannak, jórészt peteérés nélkül.

Figyelt kérdés
Sajnos a jelenlegi orvosom, a túlsúlyomra fogja:( Viszont már van két gyerekem, és soha nem voltam nádszálvékony. Megoldásként a fogamzásgátlót, Norcolutot tartja, de én babát szeretnék:)
2011. nov. 25. 08:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is endokrinológushoz menj! Az első konzi drágább (MM), de utána nem kell sűrűn menni, sztem sokkal kevesebbe kerül, mint egy baba költségei.
2011. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Na én tudok olyan dokit is, aki endokrinológus és szülész-nőgyógyász is, dr. Szabó György, a Nyugatinál rendel

Papp Csilla az asszisztense, 30/396 49 20

2011. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha nyitott vagy a természetgyógyászatra és elsősorban gyógyszerek nélkül szeretnél gyógyulni, akkor én dr. Kovács Zoltánt ajánlom a XI. kerületben, a Kosztolányin.

[link]

Nagyon kedves, halk szavú, szelíd ember és annyira finoman és tisztelettel bánik a nőkkel, persze jó értelemben! Mindig elmagyarázza, hogy mit-miért csinál éppen, nekem ez nagyon bejött.

Elsősorban természetes gyógymódokat ajánl (gyógyteákat, homeopátiás szereket stb), de persze gyógyszert is, ha kell.

Az árak sem vészesek nála, 5000 Ft a terhesgondozás és asszem 7000 a rákszűrés.

Egy bibi van vele, hogy sokszor nehéz elérni, de még az asszisztensét is és emiatt problémás a bejelentkezés is.

2011. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia, dr. Vermes Gábor, drvermes.hu +36.

(30) 942 7477.

12e HUF egy kivizsgálás (rákszűréssel), nálam ő a favorit.

Esetemben a petefészkem mutatott policisztás ováriumot, amit ő diagnosztizált, egyelőre azonban nem igazolt hogy a PCOS fennáll nálam, így az sem biztos hogy nálad ez a probléma).

Ha ezt megállapítja még mindig mehetsz állami endokrinológushoz a saját kerületedben.

2011. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Van tapasztalatom e téren. CSAKIS a Mens Mentis jöhet szóba!

Sehol máshol nem kezelik normálisan. Miért is értene a nőgyógyász egy belgyógyászati betegséghez? Márpedig ha esélyes a PCOS (szerintem igen), akkor neked ilyen betegséged van.

Az anyagi része relatív. Az MM-ben negyedévente kell fizetni 15000-et, egy magándoki havonta berendel 8-10-ért, úgy, hogy nem jutsz előrébb. Gondold végig mi éri meg jobban. Én a helyedben mennék az MM-be, nőgyógyászt meg nem fogadnék, hanem eljárnék a kórházba rendelésre, az ingyen van. Így megfelelő kezekben leszel, és még olcsóbb is. A nőgyógyász két dologra való: bélyegezzen a kiskönyvbe és levezesse a szülést. Ennyi.

2011. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi hozzászólásaitokat, gondolkodom még, hogy hova menjek.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy csak az utóbbi két ciklusom volt ilyen hosszú, azelőtt semmi problémám nem volt, de a 66 napos ciklusomban elmentem a saját dokimhoz, aki Norcolutot írt, és fogamzásgátlót, természetesen nem szedtem be, megjött magától. Azt hittem most is megfog jönni, de október 11-e óta semmi:(((


Nagyon el vagyok keseredve, mert nagyon szeretném a harmadik babócát:((


Köszönöm mindenkinek, aki írt:)

2011. nov. 26. 21:46
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia! Itt a dokim száma! Az 5. kerületben a hercegprimás utcában az sztkban rendel. nemrég szültem és ő volt a dokim. Előre megmondta h császározni fognak ( nyugdíjas igy nem tudtam nála szülni szülésznőm volt aki azt mondta h ez marhaság ) a szívalakú méhem miatt. Nagyon aranyos mindent elmagyaráz! Dr. Czikmántory Péter szakorvos


[link]

2011. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Valent Sándort NEM ajánlom VII.ker, de Raft Miklóst igen. Ő 15.000/alkalom, de ennyi pénzért hidd el foglalkozik veled.
2011. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Menjél a Baross utcába a sote I.-es klinikára.Keresd Dr.Hruby Ervint szülész-nőgyógyászt.Nagyon alapos,és a legfontosabb,hogy nem fogad el pénzt.Én mindkét gyerekemet ott szültem nála.Mindenki dicséri őt.Nagyon szerény orvos.

Ott az egész országból mehetnek betegek.Keresd fel.

2011. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!