Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. -re nem vártam tegnap és...

27. -re nem vártam tegnap és ma is halványan de jol láthatóan pozitívot teszteltem. Van 6db pozitív tesztem! Most mégis megjött! Elment a baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 10:32
 71/94 anonim ***** válasza:
Baba jól van?
2012. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
Gratulálok tiszta szivből.Voltál dokinál?Mizus veletek?
2012. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 A kérdező kommentje:
IGEN VOLTAM DR nál 10hetes terhes vagyok. Sajnos nincs minden rendbe 2100-as a méhszáj sokat görcsölök és barnás pecsételésem is van.
2012. febr. 3. 15:22
 74/94 anonim ***** válasza:

Remélem semmi gond nem lesz én nagyon drukkolok!!!Doki mit mondott remélem biztat vagy szedsz valami gyógyszert kaptál???Nem mondta mitől van?Jajj ugy szoritok neked!!!Majd irj lécci..

Üdv Mónika.

2012. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 A kérdező kommentje:
Nem tudja a doki mitől nyílt ki a külső méhszáj. vett kenetet nem-e esetleg valami fertőzés, de negatív lett az eredmény sokat kell pihenni nem szabad emelgetni és MagneB6kell szednem 3x1
2012. febr. 5. 14:14
 76/94 A kérdező kommentje:
köszönöm az érdeklődést nagyon jól esik!! a férjem nagyon örült a hírnek!!! (remélem nem lesz semmi baj)
2012. febr. 5. 14:17
 77/94 A kérdező kommentje:
bár a pihenést kicsit nehéz megoldani egy 2éves örökmozgó mellett, de majd megoldom a gyerekeknek és a családnak még nem mondtuk el a jó hírt várunk még vele.
2012. febr. 5. 14:21
 78/94 anonim ***** válasza:
Szia remélem minden ok lesz én vagyok aki sokat irt...és mindig drukkolt...Most is szoritok nagyon tudom hogy 2 éves gyerek mellett nem lehet pihenni az én kislányom is most mult 2 éves..megállásom nincs...de valahogy probáld meg remélem minden okés lesz szivből szoritok!!!Majd irj!!!!Puszi M.
2012. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 A kérdező kommentje:
19hetes terhes vagyok a baba jól van szépen fejlődik!! Sajnos azóta tovább nyílt a méhszáj 2110-es. És azóta túl vagyok egy tüdőgyulladáson és egy vesegyulladáson is Remélem most már minden rendben lesz sokat kell pihennem és vigyáznom, hogy ne kapjak el semmi fertőzést. Köszönöm szépen mindenkinek aki így ismeretlenül is támogatott!!!
2012. ápr. 6. 14:36
 80/94 anonim ***** válasza:

Szia!!!


Örülök, és remélem most már minden rendbne lesz:):)


Egyébként én is 19 hetes kismami vagyok:):)

2012. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!