Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. -re nem vártam tegnap és...

27. -re nem vártam tegnap és ma is halványan de jol láthatóan pozitívot teszteltem. Van 6db pozitív tesztem! Most mégis megjött! Elment a baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 10:32
 51/94 A kérdező kommentje:
ma reggel is csináltam egy HCG- tesztet, de már szinte alig látható a második csík úgyhogy tuti nem hematoma, hanem vetélés bár a vérzésem nem olyan mint ami szokott lenni az biztos mennyiségileg sok, de nem olyan erős piros hanem nagy mennyiségű vizes véres folyás.Alig várom hogy vége legyen és elmenjek a dokihoz egy kivizsgálásra.
2011. nov. 26. 08:04
 52/94 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy a férjemnek nem mondtam el hogy jön a harmadik mert most ketten éreznénk magunkat sz@rúl!
2011. nov. 26. 08:17
 53/94 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem rendes vérzés, akkor nem biztos, hogy vetélsz! Nekem is így volt, azóta 1 éves a fiam! Én a helyedben másikhoz mennék, akár magán is. Nem igaz, hogy semmit sem látna.A férjednek pedig mond el, annyi köze van hozzá, mint neked. Ezt kettőtöknek kell feldolgozni, nem egymagadnak. Ha mégis elvetéltél a HCG akkor sem ürül ki csak hetek alatt, úgyhogy még minimális esély van!
2011. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
Meg van még?Ha tudsz valamit,akkor írj!
2011. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:

Igen megvan még, de elég érdekes a menzeszem tegnap reggel elmúlt majd ma hajnali 5 kor megint elkezdtem vérezni. délelőtt véreztem most meg csak barnázom.

Pedig 6 napig szokott tartani 5 nap vérzés 6.nap barnázás és vége most össze vissza.

Ma reggel elmentem az orvoshoz elküldtek 2hét múlva kaptam időpontot!

Most egy másik asszisztens nő "fruska" volt a rendelőben

aki közölte velem valószínűleg elvetéltem most már úgyis mindegy várjam ki az előjegyzésben adott időpontot .

Lelkileg totál kivagyok az unokatesóm vasárnap este megszülte a harmadik gyönyörű kisfiát is bent voltunk nála a kórházba esküszöm nagyon örülök a babának és hogy egészséges ,de kurv@ sz@rul éreztem magam főleg mikor a férjem kijelentette látod anya most már biztos vagyok benne hogy nekünk is kell 3.

2011. nov. 28. 18:15
 56/94 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó, amit az "orvosokról" és a hozzáállásukról írsz! A saját érdekedben menj el egy magándokihoz!!! Ha nincs is sok pénzetek, erre valahogy szánjatok, ez nem így nagyon nem oké. Szorítok! És majd írd meg kérlek, mi lett a vége.
2011. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
Én megértelek téged(mi is 3.ra vágyunk) de gondolj bele,hogy van már 2 gyereked sokaknak ez sem adatik meg.Ha el is ment a baba,akkor annak valami oka volt!Minden valószínűséggel hamarosan sikerülni fog neked újra.A barátnőm is elvetélt,de ha ránéz a gyerekére egyből erőt ad neki!Az biztos,ahogy már egy előttem szóló is írta,hogy jobb a nemvárt után tesztelni,mert akkor az ember megkíméli magát az ilyen csalódásoktól.Te sem lennél most ilyen lelki állapotban,ha azt hitted volna,hogy simán megjött.Sajnálom
2011. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. Mi is a harmadikra várunk, augusztusban volt egy spontán vetélésem, azóta sem sikerül.

De van egy fiam és egy lányom, ha nem sikerül, akkor is boldog vagyok!

Azoknak drukkolok nagyon, akiknek az első is várat még magára.

De nekünk is lesz még hidd el, nemsokára...

2011. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
Meg van még?Tudsz vmit?
2011. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2011. dec. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!