Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. -re nem vártam tegnap és...

27. -re nem vártam tegnap és ma is halványan de jol láthatóan pozitívot teszteltem. Van 6db pozitív tesztem! Most mégis megjött! Elment a baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 10:32
 31/94 anonim ***** válasza:
66%

Azért ez elég durva, mi van ha méhen kívüli, és azért vérzik?

Én nem kívánom ezt, Isten ments, sőt, de az UH azért az látszana.......

Kedves Kérdező, nálam múlt hónapban ugyanez volt. Engem azzal "vigasztalt" a doki, hogy örüljek, hogy nem később történt, és ez gyakran előfordul.

Mára elfogadtam,akkor szörnyű volt.

2011. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
25%
4 hetesen nem látszik a méhen kívüli sem.
2011. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ezért miért kellett lepontozni???!!! :S E.
2011. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
65%
13:18 azt nem tudom, hogy miért vagy lepontozva, de sok igazad nincs. Ha más probléma miatt ment, akkor az egy dolog, hogy csináltak neki UH-t. De egy 4 hetes terhesség UH-vval nem kimutatható. Sőt, ha 4 hetesen egy baba elmegy (ami sajnálatos), akkor nincs mit tenni ellene. Ez a szomoró igazság.
2011. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
79%

De honnan a fenéből olyan biztos, hogy 4 hetes?

Könyörgöm, még ha TUDJA is az az orvos, h nem fog semmit sem látni, akkor is ránéz, ha már elment hozzá az a szerencsétlen, hogy megnyugtassa a lelkét

2011. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsónak van igaza!!!Miért vagytok biztosak benne,hogy 4 hetes??Le lehet pontozni ismét,a kedves kérdező nem azért ment el orvoshoz,hogy ránézzen,hanem mert valami gond van.Van 6db pozitív tesztje.Nem véletlenül,azért mert terhes.Vérzés terhesség alatt nem jó jel!orvosi felelőtlenség!!E.
2011. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
30%
Felpontoztalak E :-)
2011. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
70%
Akkor valószínúleg 4 hetes és 2 napos. De ilyen korban nincs mit tenni, értsétek meg!
2011. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
39%

Jó, de tegyük fel, hogy pl. mensi alatt esett teherbe, akkor az már 6 hetesnek számítana.

Én MEGÉRTEM, saját esetemben elfogadtam, h nem lehet mit tenni, de egy rohadt UH nem került volna semmibe, de meglett volna a kismamának az az érzés, hogy tényleg mindent megtett, és nem magát fogja hibáztatni, h szar dokihoz ment.

Remélem nem fogja

2011. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
59%
Elég kevéssé valószínű amit mondasz, tudod jól. és azt is, hogy 6 hetesen is kb annyit tudnak érte tenni, mint 4 hetesen.
2011. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!