Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. -re nem vártam tegnap és...

27. -re nem vártam tegnap és ma is halványan de jol láthatóan pozitívot teszteltem. Van 6db pozitív tesztem! Most mégis megjött! Elment a baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 10:32
 21/94 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek az előttem szólókkal, hiába + a teszt, mivel vérzel, mielőbb, - ha lehet - még ma lásson doki!! És írd meg mi volt, mi azért szorítunk! Hátha menthető, vagy ritka, hogy terhesség alatt is létezhet mensi. De biztosat a doki és ez uh vizsgálat mondhat, MINÉL ELŐBB!!!
2011. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz hátha tényleg csaek egy haematoma és amiatt vérzel...

Remélem nem a baba nagyon drukkolok.

De ezért nem szabad tesztelni a nemvárt előtt...nagyon sokan járnak igy...de a doki biztosat mond majd...

2011. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elmentem a dokihoz meg se vizsgált elküldött azt mondta ha elmúlik a vérzésem mennyek vissza akkor megvizsgál.

2011. nov. 25. 12:51
 24/94 anonim ***** válasza:
67%
Most mennyivel nyugodtabb lennél, ha azt hinnéd rendes mensi, nem?
2011. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
60%
Hát azért egy uh-t csinálhatott volna....
2011. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
39%
Mi ér egy UH-val? Ha volt is baba, ilyen korban nincs hogy megmentsék... annyi, hogy még egy plusz idegesítő tényező a vetélés miatt...
2011. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
52%
Pff, ez meg milyen doki?? Ha a páciens elmondja, hogy 6 + tesztje van, és vérzik, az első, hogy uh-ot csinál... nem tudsz másikhoz menni??
2011. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
50%
Egy másik doki mit csinálhatna többet?
2011. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
38%

Ez tényleg nem normális orvos.Anyukámnak régebben más gondja volt (sokáig meg volt neki) az orvos megvizsgálta.

Te terhes vagy és ennyire nem foglalkozik vele?De még UH se. :S E.

2011. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
24%
szerintem se csinálhatott volna többet egy orvos.Uh-on ilyenkor nem látszik semmi.Ha baba lesz akkor vérzés után megállapítja.Sokan menstruálnak úgy,hogy közben teherbe esnek.Lehet veled is így van!drukkolok,hogy sikerüljön!
2011. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!